Wpis z mikrobloga

@sardelowate: Robi się takie wewnętrzne egzaminy.To przecież jest forma nauki i przygotowania do prawdziwego egzaminu.No i powinieneś go zdać,żeby instruktor był pewny,że się nauczyłeś.Ale nie,że płacisz osobno za taki egzamin wewnętrzny i jeszcze dodatkowo za poprawki ? (°° :P W innych szkołach to może nawet nie mają takich testów wewnętrznych tylko dają ci materiały-książki/jakieś płyty i się ucz (to też oczywiście
@Vegasik69: Dokładnie, a traktują ten wewn jako cos ma mnie upoważnić do prowadzenia pojazdów, a przecież od tego jest egzamin państwowy, który sprawdza moją wiedzę, a OSK powinno mi te wiedzę przekazać, a nie sprawdzać
¯\(ツ)_/¯ zresztą w domu jak się sprawdziłem to zdawałem, a u nich mi nie wychodzi i jeszcze musze płacic za kazdą poprawkę co mnie zdemotywowalo jeszcze przed zapisem laska powiedziala, ze ta opłata za poprawke
@userrrr: BTW. @Massad napisał coś na ten temat.Ale chyba masz go na czarnej.Masz tego posta:

chyba @userrr ma mnie na czarnoliście więc odpowiem globalnie

@sardelowate: @Vegasik69: @Suheil-al-Hassan: albo nie macie prawa jazdy, albo robiliście je dawno temu. Egzaminy wewnętrzne z teorii (jeśli nie przyszliśmy na kurs ze zdanym egzaminem teoretycznym państwowym) oraz egzamin wewnętrzny praktyczny są obowiązkowe a ich wynik jest elementem dokumentów.

@userrrr: Tak jest obowiązkowy.
@userrrr: tak się zastanawiałem czy word ma jakiś wgląd czy akurat jesteś na kursie i czy dałoby radę zapisać się na państwowy egzamin z teorii.
@abc3: Niby teoretyczny na kursie nie jest obowiązkowy i można go zdać przed kursem, ale i tak potrzebuje swoje pkk które ma moje OSK i nie chcą mi tego wydac dopóki nie zdam u nich tych egzaminów ¯\(ツ)_/¯ ogolnie mi sie odechcialo juz tego prawka jak ja mam płacic za kazda poprawke i co z tego ze jak w domu robie ten egzamin to zdaje, a u nich nie ¯\
@userrrr: to może rezygnacja z OSK, odebranie PKK, zdanie teorii państwowej i zapisanie do innego OSK na samą praktykę (zakończenie kursu). Rób to prawko!