Wpis z mikrobloga

najbardziej elo inflated gracze wedlug was? Jako main adc wskazalbym na otp'ków Jinx, ten champion zupelnie nie potrzebuje mechanik, wystarczy ze siadzie jedna walka i nagle stajesz sie maszyna do zabijania. Oczywiscie sama w sobie ma skill ceiling, ale nawet najwiekszy nubek sobie nią poradzi
#leagueoflegends
  • 10
@ChomikSon: Otp fiory to najbardziej boostowane otpki które osiągają dobre elo tylko przez championa którym grają.
A tak trochę mniej to mf, seraphine, YUMMI, tristana, hecarim. Noskill championy które są broken jeśli porównać siłę postaci do skillcapa. Tak w ogóle to wszystkie mainy hecarima wbijają elo jak rito postanowi dać mu #!$%@? buffy a po nerfach spadają ze 2 dywzje niżej
@ChomikSon myślę, że jest kilku bardziej braindead adc. Jinx wymaga ultra perła i dobrego pozycjonowania. Myślę, że prostsze są cait i trist.

@blaszkia co do fiory to jestem odmiennego zdania. Dużo debilniejszy jest np trynda, który ma wszystko to co fiora, do tego jeszcze #!$%@? tfy gdzie fiora słabo.
@blaszkia od kiedy wycięli u cait większość mechanik związanych z headshotem to już nie jest taka.
Poza tym mylisz próg wejścia z sufitem, a cait ma jedno bardzo nisko, a drugie bardzo wysoko.
@portas91: Chłop pyta o najbardziej boostowanych mainów czyli o skillcap. Prawda ze mechaniki osłabili ale nadal jej skill polega na utylizowaniu pasywki i wplataniu jak największej ilości spelli między autosami.
@blaszkia: Znam chyba 3 Fiory z EUW które są wysoko a tak to reszta kisi ogóra w D2. Z tego co widzę po ludziach to jednak ta postać jest skillowa, więc nie wrzucałbym wszystkich do jednego wora. Już prędzej bym tam widział Jaxa niż Fiorę. Ta postać jest braindeadowa.
@Mega_Smieszek: Fiora ma 8% pick ratio w master+ więc dużo tych trzech mainów musi grać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A z tego co widzisz dużo nie wynika bo jesteś silverem więc twoje gadanie o high elo to takie trochę XD