Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jakieś rady odnośnie #randka
Chce pierwszy raz założyć profil na portalu randkowym
Sama nie wiem #tinder #badoo czy może jakieś inne?
Coś o mnie :
Mam 30+
Wyglad to 8/10
Wzrost 173
BMI w normie (klepsydra)
Charakter 9/10
O mnie to niezależna, z dobra praca, bez nałogów, z poczuciem humoru, nie jestem typem księżniczki.
Jakie zdjęcia dodać? Twarz i sylwetka? Ile zdjęć?
Czy jeśli napisze, że nie szukam fwb, onsow itd to jest okey?
Nigdy nie korzystałam z tego typu rzeczy.
Wiem, że już wiekowo no cóż, ale parę mc temu zakończył się mój kilkuletni związek.
#samotnosc #tinder #randki #randkujzwykopem #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6245a728ddbaf3b984e3055c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tinder + Sympatia (tylko na start nic nie kupuj)
3-5 zdjęć optymalnie, fajnie jak widać sylwetkę, no i postaraj się by nie były sugestywne (czyli skoro nie szukasz fwb to nie wstawiaj nic w bikini itp)
możesz napisać że nie szukasz, ale ja bym się skupił na swoich cechach, pasjach i priorytetach, a nie na tym co priorytetem nie jest

no i sławny tekst - nie toleruje kłamstwa i obłudy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jako że sam jestem w tym przedziale i sam korzystam z Tindera z podobnego powodu, to się wypowiem:
Jeśli chodzi o fotki, to twarz, sylwetka, możesz dodać coś jeszcze, ale tak 3-4 łącznie max. Warto dodać coś, co wskaże Twoje wykształcenie/pracę, oczywiście jakiś opis, żeby był punkt zaczepienia. Jak koniecznie szukasz facetów Twojego wzrostu lub wyższych to możesz też dopisać wzrost. Dodanie "nie szukam fwb, onsow" jest jakąś opcją, ale
  • Odpowiedz
ZaawansowanyTinderowicz: >Czy jeśli napisze, że nie szukam fwb, onsow itd to jest okey?

no nwm. ja jak widzę profile z takimi wstawkami to od razu idzie w lewo bo kojarzą mi się z typiarami, które się "wyszalały" na karuzeli wiadomo czego a teraz pragną stabilizacji ze spokojnym mirkiem a tego nie toleruję

Wyglad to 8/10


Jeżeli masz wygląd 8/10 to nawet jak dodasz zdjęcia na których jesz kupę a w opisie
  • Odpowiedz