Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu teściowa odbierała za mnie paczkę. Jest to emerytowany urzędnik i ma urzędnicze podejście do wielu spraw, co w sumie jest nawet zaletą. Podczas odbioru paczki została poproszona o złożenie podpisu rysikiem na urządzeniu z dotykowym, co ją zdziwiło, bo pierwszy raz to robiła. Potem powiedziała mi, że to w sumie jest nie halo, że komuś na jakimś dziwnym urządzeniu składasz wzór podpisu. #!$%@?ąc od jakości tego podpisu, to chyba ma rację. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale może z tego być niebezpieczna baza danych. #oswiadczenie #technologia #komputery #podpis #pokazpodpis #boldupy #firstworldproblems #elektronika #obrazekdlazwiekszeniaatencji
Pobierz pogop - Jakiś czas temu teściowa odbierała za mnie paczkę. Jest to emerytowany urzędn...
źródło: comment_TOyUQWncI9A2jKWkDZXuoCYaP9xxnJir.jpg
  • 5
@pogop: Jak odbieralem paczke od kuriera to też musiałem na jakimś ekranie dotykowym sie podpisac za pomoca specjalnego pisadła. Jak próbowałem się podpisać to zamiast całego imienia chwyciło 3 kreski (jakbyś nie chcacy dlugpisem w losowym miejscu pociągnął linię) i jak powiedziałem mu że coś nie halo to powiedzial ze nic nie szkodzi i pojechał. #truestory #heheszki