Wpis z mikrobloga

Ogólnie to jestem rozczarowany autami ze wschodu, spodziewałem się mnóstwa rzadkich aut/gratów a głównie zjechało się SUVów, które w korku zawyżają średnią wartość okolicy. Do tego większość z przygranicznych terenów (z ukraińskich tablic też można wyczytać rejon auta)

Do tej pory ustrzeliłem dwa gruzy i kilkanaście suvów. Chyba to prawda, że szczury uciekają pierwsze z tonącego okrętu

#motoryzacja #przemysleniazdupy #ukraina
SzubiDubiDu - Ogólnie to jestem rozczarowany autami ze wschodu, spodziewałem się mnós...

źródło: comment_1648789450h1VmuO8R1HVNUXDETqOUK1.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 186
@SzubiDubiDu: wykopki odkrywają ze Ukraincy mają forsę.

Tak poza tym to może być auto na krechę, tym śmieszniej mogą kredytu nie spłacać i póki sa w Polsce zajęcie komornicze nie grozi XD
  • Odpowiedz
@Kofels: @xdrcftvgy: @Satan696: przez ostatnie lata eksportowaliśmy tysiące starych złomów: passaty b4, b5, pełnoletnie audi a4, stare zgniłe golfy i nic z tego nie przyjeżdża ponownie

Jedyny sposób aby zobaczyć stare wozy z ukrainy to podjechać pod siedzibę firmy transportowej i tam jest pełno ład, zastaw i starych passatów ale one tam były i przed wojną
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: @xdrcftvgy: tylko że jak czasem oglądam relacje z wojny w tv i pokazują np zbombardowane mieszkania to nie wyglądają biednie. Ładne meble, sprzęt, klima. To samo zdjęcia z miasta... to chyba my tu biedujemy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@SzubiDubiDu: to jest ten słynny błąd przeżywalności. Widzimy tylko te którym się udało przyjechać bo miały blisko, albo były w stanie przejechać po rozwalonej od bomb drodze
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu Oni mają zwykle auta jak widać. Tylko Ty jesteś biedny w stosunku do nich. Weź kredyt, zmień pracę i kup sobie drożdże auto jak przeszkadzają Ci samochody tego typu jakie przyjeżdżają z UA.
  • Odpowiedz