Wpis z mikrobloga

#!$%@? szantaz emocjonalny. Jak ja tego #!$%@? nienawidze. Od 14 dni #!$%@? od switu do nocy w swojej firmie, wczoraj wrocilem poslrzatalem dom, umylem okna ogarnąlem ogrod ostatkiem sił. Partnerka pracuje zdalnie, o nic ją nie prosiłem, przygladala się jak sprzatam, no problem. Dzisiaj chcialem miec czas dla siebie zeby odpoczac to #!$%@? juz awantura bo ona miala na mnie inne plany i ma dla mnie bojowe zadania. Oczywiscie juz obrazona ze nie chce jej pomóc. Jak sama sprzata to robi robi to jakby krzyz panski niosla, zaraz mi też mowi zebym sprzatał bo ona sprząta, kobieta uciemiezona musi sprzatac, pracownica korpo musi brudzic rączki. Jesli to jest ten feminizm to #!$%@? wam w dupe
  • 16
@rafal-heros: A partnerką to ona do czego jest? Bo jak do kopulacji to nie musisz się tak męczyć, możesz znaleźć kogoś, kto nie będzie z Tobą mieszkał. Nie ogarniam po co ludzie, którzy tyle pracują mają jakieś domy z ogrodem - przecież to mnóstwo pracy, na którą już się nie ma ochoty, bo się pracuje dużo więcej niż zdrowy rozsądek przewiduje.