Wpis z mikrobloga

@krave: coś w tym jest... A przeczytajcie sobie jakie referendum przy okazji wyborów, jakie pytania z dupy mimo że blizej mi do prawej strony to jak to przeczytałem to niezły mindfuck
Czy popiera Pan/Pani promowanie terapii zmiany płci u nieletnich? Czy popiera Pan/Pani nieograniczone pokazywanie nieletnim treści medialnych o charakterze seksualnym, które mogą mieć wpływ na ich rozwój? Czy popiera Pan/Pani pokazywanie nieletnim treści medialnych dotyczących zmiany płci?
@EloBreko: Dzisiaj w miarę przyjemny sposób wyjaśnił to gość u Mazurka w RMF pan Hèjj. Jak poszukasz w Spotify porannej rozmowy to polecam poświecić te 30min na cała. Mi w sumie trochę rozjaśniło jak to mniej więcej wyglada na Węgrzech i ten wpis już mnie tak nie dziwi.
@EloBreko: Najwidoczniej na Węgrów to działa, ich państwo jest w innym poleżeniu niż Polska, oni wolą być neutralni, nie mieszać się w wojnę, mieć tanie paliwo, tanią energię, natomiast opozycja zachowuje się jakby walczyła o głosy ale Polaków, a nie Węgrów. ¯\_(ツ)_/¯
@EloBreko: Przepraszam, ale nie zwróciłem uwagi, ze odpisałeś. Tak dokładnie o tą rozmowę mi chodziło. Nie jestem fanem Mazurka, ale w miarę jasno tutaj zostały z grubsza poruszone nastroje społeczne. Daj znać czy Ci się podobała ta rozmowa, jeśli słuchałeś.