Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Antoni_Kosiba: pewnie nigdy się nie dowiemy, nie pamiętam już kto to mówił ale do końca normalnie się umawiali, po czym tego dnia nagle brak kontaktu. Stąd dużo osób zakładało że miał jakiś wypadek na trasie Kraków - Poznań, no ale nie.
Najprawdopodobniej chciał w ten tajemniczy sposób zniknąć i już nie wracać, trochę nie fajnie ale jakbym miał strzelać to albo jakieś załamanie, problemy z kasą, albo się zabujał i chciał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antoni_Kosiba: wiesz, wyszło czy nie wyszło, Maciej dosyć mocno rozgranicza życie prywatne i streamy co jest zrozumiałe, teraz ma remont na drugim mieszkaniu i różnie dobrze mogło wyjść i druga połówka mu powiedziała że jak chce to niech to robi zamiast zarabiać grosze w gównorobocie xD no, ale to akurat prywatna sprawa więc mniejsza o to, życzę mu jak najlepiej, niemniej to zniknięcie rzeczywiście było dziwne i raczej nie było spowodowane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@monox12: a i owszem, ja na jadisco wpadam regularnie ze 2-3 lata, wcześniej śledziłem krokieta i inne tubowe materiały a streamy z doskoku, ale ostatnimi miesiącami widać że wziął się trochę za siebie i jest regularność i planowość, na pewno odciążenie w postaci Ksentofona jest nieocenione. Jak tak dalej pójdzie to zrobi jakiś materiał z napracowankiem na suchy kanał xD swoją drogą go rozumiem bo sam mam taką motywację i odkładam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiDi: tak, ta zielona ściana xD no ma drugie bo wspominał coś o remoncie gdzie indziej, uprawnienia SEP robił z rok temu (teraz też coś się działo na tym w którym streamuje bo z tydzień-dwa temu mówił że siedzi w pyle) bo kiedyś jak się chwalił nową lampką do roweru i streamował do pierwszej w nocy to mówił że musi jeszcze przejechać kilka kilometrów do domu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SiDi: no, ja podobnie, jak mam coś do roboty na kompie to okienko z jadisco mam do prawej, drugie z ̶w̶y̶k̶o̶p̶e̶m̶ z robotą po lewej i sobie leci, czasem coś głupiego napiszę na czatku i jest spoko :P no a czasem jak wieczorem siedzę w domu to oglądam i kibicuję normalnie.
@monox12: też pamiętam jakieś anegdoty, czasem coś wtrąci albo zrobi streama z pszczółkami ( ͡° ͜ʖ ͡°