Wpis z mikrobloga

@Z_dupy_strzelec: Osobiście podchodziłbym krytycznie do tego co twierdzi Hoga bo trochę manipuluje w materiale spod znaku "czegoś się wymaga a ja chcę Glocka w Biedrze" eg. zarzuca że są jakieś ograniczenia dotyczące noszenia, projekt w art. 36 zakłada że noszenie broni jest ograniczone do posiadaczy "zezwolenia podstawowego" i to byłoby na tyle z restrykcji. W tym materiale takich manipulacji jest niestety więcej.

Powiem tak, jeżeli:

- Członkostwo w klubie i to
@rebel101: Mi się najbardziej spodobał katalog "schorzeń", które wykluczają lub są podstawą do odebrania pozwolenia.
-nadmierna dokładność
-przemęczenie
-brak zdolności abstrakcyjnego myślenia
-deformacje ciała
I jeszcze kilka innych.

Jak mam w szafie amunicję ładnie poukładaną, to już podpada, czy jeszcze nie?
Jak się przyznam u lekarza, że czasem jestem zmęczony, to tracę pozwolenie?
Abstrakcyjnego myślenia nawet nie wiem jak skomentować :)
Nie mam wady zgryzu. Uff... mogę mieć broń ;)

Mam
@Z_dupy_strzelec: Trochę się gubię co masz na myśli. W projekcie masz tylko tyle że lekarz może wykluczyć z posiadania broni w razie znalezienia określonych zaburzeń psychicznych z dookreśleniem o jaką jednostkę chorobową chodzi z klasyfikacji ICD 10, czyli spisu chorób. I to byłoby na tyle.
@rebel101: Nie sprawdzałem, co jest w tym załączniku. Wierzę Panu Hodze na słowo, że są tam takie kwiatki, o jakich wspomniałem. Jeśli tak, to pozwolenie będzie można odebrać właściwie każdemu ¯\_(ツ)_/¯
Już przerabialiśmy próby wykluczania klubów z PZSS pod byle pretekstem jakieś dwa lata temu.