Wpis z mikrobloga

@Maniek81: rzygać się chce na idiotów którzy tylko ukraina i ukraina (specjalnie z małej) Ile można? Jak #!$%@? przyjeżda rodzina w TVN było z 12 dziecimi chyba to spuszczanie się nad nią jakie było a tutaj na tagach nawet poczytać można teksty "po #!$%@? dzieci robić" itp
@KtosInnyNizJa: zobaczymy co powiesz gdy inflacja będzie na poziomie 30%, stopy procentowe w granicach 8-10% a Twój pracodawca będzie płacił Ci tyle samo. Zobaczymy co powiesz gdy nie będziesz mógł kupić mieszkania bo nie będziesz miał zdolności kredytowej lub nie będzie Cie stać na opłacenie raty za kredyt ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak widzisz każdy kraj pomaga ale w ograniczonym zakresie, my za to lecimy po bandzie
@Noiceno: Jak nie zrobiłeś sobie oszczędności, to twój problem. Jak ktoś mi w Polsce nie zapłaci tyle ile chce, to zapłaci ktoś za granicą. Mieszkanie mam, właściwie dom, i kupując go myślałem, że rata może być większa. Tarcze mi zwisają. I nie jestem z bogatej rodziny, co więcej, jestem z takiej w której się nie przelewało, ale trzeba ciężko popracować i zapracować żeby później móc spokojnie żyć. Ale oczywiście lepiej krzyczeć,
@KtosInnyNizJa: mój post był o działaniach rządu a nie o Ukraińcach ale dobrze wiedzieć że wierzysz w naszych czempionów a nawet jesteś gotowy wyjechać z kraju aby uciec od ich decyzji ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS. Nie Ty jedyny wyjedziesz, każdy będzie wyjeżdżał, tylko teraz będą mieli kim zapełnić lukę.