Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 134
Niektorzy pytali jak na miejscu. Jestem we #wlochy i sprawa wygląda tak, że nie potrzeba super green pass już żeby jechać komunikacja, ani żeby zjeść, ale uwaga - na zewnątrz xD żeby jeść w środku musisz pokazać. Nie pokazuje się też certyfikatu podczas wchodzenia do zwiedzania czegoś. Poza tym nadal maski w zamkniętych pomieszczeniach są obowiązkowe. Znikają od 1 mają. #podroze

Zdjęcie dla atencji
Konkol - Niektorzy pytali jak na miejscu. Jestem we #wlochy i sprawa wygląda tak, że ...

źródło: comment_1648847325yjL6hVsiCElSxKTvYh58Sj.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HitcH_: wpuścić wpuszczą, dopiero na lotnisku docelowym sprawdzają. Mnie akurat tylko dowód, ale nie możesz mieć gwarancji, że i covid pass nie będą. Poczekaj do końca miesiąca, może coś ogłoszą
  • Odpowiedz
@Konkol: Nie rozumiem debilnego wyśmiewania. Jadę do krajów Arabskich to respektuje ich prawo i zasady. Jadę do Azji Tajlandii respektuje ich zasady i nie trzymam banknotów z królem w kieszeni, bo to obraza, ale Polaczki i tak będa się śmiać bo wyjechali i smiechowanie. Odpowiedź jest prosta - nie jedź najlepiej nigdzie to wtedy nie będziesz mieć problemu z miejscowym prawem..
  • Odpowiedz
@Ryszard83: debilne to jest prawo xD gdzie ja też jakoś specjalnie wyśmiewam. Owszem wydaje mi się śmieszne, że idąc do środka do restauracji muszę green pass mieć, na zewnątrz nie muszę. W środku sklepu nie muszę go też mieć, a to przecież zamknięta przestrzeń. Więc podobnie jak u nas cos też było śmieszne - z dnia na dzień znika koronawirus np. w hotelach. Śmieje się z absurdów tego prawa, ale je
  • Odpowiedz
@Konkol: Byłem tydzień temu z różowym w Wenecji, nie chcieli nas wpuścić do restauracji, bo różowej szczepionka jest starsza niż 9 miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zapytałem czy w takim razie mam jeść sam, a ona czekać na zewnątrz, kelner coś pomruczał , zapytał drugiego, i ostatecznie wpuścili. W hotelach natomiast nie było tego problemu, ale green pass skanowali. Inny świat. Zapraszamy do UK, tu nic nie
  • Odpowiedz