Wpis z mikrobloga

@przegraniec01: podzielić strach na takie kawałki, które jesteśmy w stanie zrobić i iść wyżej i wyżej. Np jak boisz się zagadywać do ludzi, to np zacznij pytać tylko o godzinę itd itd
  • Odpowiedz
@przegraniec01: naprawdę sądzisz, że to jest odpowiednie miejsce na tego typu pytanie? Przecież tutaj są osoby, które albo sobie nie radzą albo #!$%@?ą pół apteki psychotropów i mają wyłączone emocje i ci napiszą, że masz isc do psychiatry xdd
  • Odpowiedz
Z fobią społeczna radzi się budowaniem pewności siebie i nauką jak mieć #!$%@? na innych. Leki mogą ci pomóc ale nie muszą i mają nieprzyjemne skutki uboczne.
  • Odpowiedz
@przegraniec01: Widzę postujesz ten temat ciągle, więc pewnie bardzo potrzebujesz pomocy. Osobiście sam sobie radzę bez psychoterapii, leki biorę, ale nie wiem czy coś zmieniają. Po prostu staram się narażać na kontakt społeczny. Wiem, "wyjść do ludzi" to słaba rada, ale nie wiem na jakim etapie twoja fobia jest. Podaj szczegóły to dam jakieś rady. Np. czy boisz się chodzić do sklepu, urzędu, nie umiesz nawiązywać znajomości, w jakich miejscach próbowałeś
  • Odpowiedz