Wpis z mikrobloga

@tyronedidnothingwrong: a co maja takiego customy ze sa tak wysoko cenione? nic :)... ale oczywiscie nikomu nie zabraniam wydawac swoich pieniedzy lekka reka...

a wracajac do tematu: @evenement123: pulse 2 moge polecic bo sam uzywam; rsq hotcig polecam gabarytowo i wizualnie ale odradzam bo padl po roku /podobnie zrobil kudos tylko szybciej bo po paru miesiacach/; topside'y to krowy - mialem i uzywalem kilka dni; luxotic, aegis - mialem, uzywalem,
@marek-wozniak-750: jakbyś kiedyś miał przyjemność kontaktowania się z np ludźmi z Limelight Mechanics to byś szybko zrozumiał co daje wydanie większej ilośc kasy na moda. I piszę tutaj o rozmowach przedsprzedażowych i ewentualnych (po)gwarancyjnych.
Limelight Mechanics


@tyronedidnothingwrong: O panie, 300 euro za mechanika. Ok, są estetyczne (chociaż jest to rzecz gustu oczywiście), wykonanie też pewnie na poziomie, ale litości... to dalej "tylko" zwykły mechanik. Rozumiem płacenie ciężkich pieniędzy za nie wiem, mody z chipami DNA - przynajmniej częściowo, bo wg mnie to już trochę przerost formy nad treścią i powoli wkraczanie na pole zajmowane przez audiovoodoo, ale za za mechanika? Wciskasz przycisk, robi się zwarcie,
@Tymbarkus: ale dziubuś, ja nie pisałem o mechanikach. Limelight podałem jako przykład highendowej firmy. Mechaników nie trawię. Akurat Limelight miał chyba tylko jednego regulowanego squonka. Za to ich normalne mody (z wymiennymi chipsetami) to już mjut całkowity.