Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CyfrowyD: Hmmm, no to jest twoja interpretacja kochany.
Ja tylko twierdzę, że wzajemnie się miziają przychylnymi komentarzami. Orientacja seksualna to indywidualna sprawa i w ogóle mnie ona nie obchodzi. Plus zdjęcie wzięte z google. Tym razem twoja próba uwikłania mnie w twoje wymysły spełzła na niczym. Kocham ludzi a to kto kogo kocha nie jest moją sprawą ;)
bo jak pan Ekskrymencja #!$%@? raz powiedział dobrze to teraz wszystko co mówi jest prawdą naczelna zasada korwinistów naszą logiką jest brak logiki

@mial85: Ale przecież to twoja logika. Ani Korwin, ani żaden jego zwolennik, nigdy nie powiedział, że skoro Korwin raz miał rację, to musi ją mieć zawsze.

Wytykasz brak logiki korwinistom na podstawie czegoś, co ty sam wymyśliłeś. To się chyba fachowo nazywa "chochoł".
To jaka jest prawda dowiemy się po tym gdy sprawą zajmą się wykwalifikowani śledczy.

@General-Denaturov: To dlaczego nie zgłosisz tego tym wykwalifikowanym śledczym, zamiast wypisywać codziennie o tym na Wykopie?
@Flypho: Już Ci odpisuję, nic nie mam. Tak jak wyżej napisałem, sprawa seksualności jest indywidualna i nie obchodzi mnie. Nie jestem homofobem jak próbowano mi zarzucić. Jeśli przeszkadza to osobom homoseksualnym to nie ma problemu, mogę usunąć posta. Proszę napisać na priv i po sprawie