Wpis z mikrobloga

@daddyissues_: Ja mam air fryer oven idea ta sama tylko ze jest to wielkości mikrofalówki.
Warzywa w tym wychodzą chrupiące, tłuszczu nie trzeba używać do większości potraw ale na przykład falafele nie wyszły bez oleju i trzeba było jednak trochę je posmarować jakaś oliwą.
Uważam to za najlepszy zakup do domu jaki poczynilam. Na poczatku trochę mnie to wkurzało bo nie umiałam tej maszyny wyczuć. Nie wiedziałam jaka temperaturę nastawić ani
@daddyissues_ ja mam taki z blaupunkt, chyba ok 350 zl za niego dałam, jedyne co bym teraz zmieniła, to wzięłabym taki z kwadratowym pojemnikiem (ja mam okrągły i czasami muszę porcjować jedzenie żeby jakoś sensownie to ułożyć). Co do smaku nie czuję różnicy, a robiłam już sporo rzeczy. Bałam się, że np kurczak będzie suchy, ale wychodzi pyszny. Czasowo też zdecydowanie lepiej - samo nagrzanie piekarnika to kilkanaście minut, podczas których teraz
@aprile: Akurat mój piekarnik rozgrzewa się w jakieś dosłownie 5 minut ale po pierwsze że warzywa i tofu z patelni są tłuste, w piekarniku ruszt jest do dupy bo piekarnik potem zawsze uwalony i kratkę ciężko domyć jak się przypali. No i w internecie to jest taki hit że jestem ciekawa czy u mnie by miało sens xd Ja nie bardzo jem mięso, czasem jak robię jakieś koreańskie to właśnie na