Wpis z mikrobloga

@Angmac: No ja właśnie nie wiem co się odwaliło.
Odeszli z tvgry pod pretekstem że chcą czegoś innego.

A teraz uruchamiają kanał z grami.
Co prawda mogliby wziąć ze sobą Arasza i byłoby fajnie, bo zawsze oglądałem do snu ich filmy.

A jak wlatywał filmik Jajowego, tego grubego co się nie myje albo tej "elfki" to sobie mówiłem
"no #!$%@?, niema co oglądać"
A najbardziej #!$%@?ło, jak ktoś z tego trio
@Angmac: największym rakiem w tvgry jest UV (czy jak on się tam pisze, nawet nie chce mi się sprawdzać), z łysego można nawet pośmiać, różowa dziewczynka wywołuje litość, ale tego ich szefa nie ma się słuchać, na siłę forsuje swoje zdanie, dając rozmówcy do zrozumienia że jest debilem bo może myśleć inaczej, taki standardowy buc.
Pan Mateusz niech się skupi na Gospodzie RPG, którą polecam mocno, ale w tematyce gier komputerowych szału nie robiły jego materiały, Arasza natomiast koniecznie trzeba jeszcze dokoptować


@antonymous: Ta, Gospodę oglądam czasami. Spoko jest. Szczególnie lubię jego materiały o komiksach czy filmach. No, ale to inna reda... inny kanał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wait a moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cloudbih: Słucham?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StaraSzopa: Bobrek ma ponad 100k subow, Pitala chyba ze dwie książki napisał, a na kanale kilka współprac miał, więc się pewnie spina, fangotten nie wiem, ale on chyba z 5 lat ma swój kanał. Hed tylko jakieś kupsko zaczął tworzyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@carving85: ??? od kiedy przy zakazie konkurencji firma ma coś płacić pracownikowi? to pracownik ma się dostosować po odejściu przez jakiś czas a nie firma

@Sheogorath: żeby zakaz konkurencji obowiązywał, pracownik musi otrzymywać wynagrodzenie przez cały ten okres. Jeden przelew nie dojdzie i koniec zakazu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@carving85: a to nie wiedziałem, ale raczej i tak by się nie łapali raczej pod to bo nie mieli żadnych informacji ważnych ani know-how przecież tylko stali przed kamerą

@Sheogorath: każdy się pod to łapie