Wpis z mikrobloga

@galaxybear: miałam ostatnio podobną sytuację. Nadal w sumie jest do końca nie rozwiązane. Wygarnęłam ostatnio niebieskiemu, że mam dość pseudo związku i chce mieć normalny związek. Że coś się musi zmienić, albo zmieni się to, że wróci do pustego domu.
Zaproponowalam zmiany i pomoc w nich i widać, że mu zależy i w tym aspekcie można powiedzieć, że doszlismy do konsensusu. Potem się jeszcze wkurzyłam na 1 rzecz w domu i
@Namarin: ehhh teraz brzmi pytanie czy na serio ją kocham czy tylko jestem przywiązany do niej


@galaxybear przywiązany, uzależniony, zwał jak zwał, ale to nie miłość. Miłość polega na szanowaniu drugiej osoby i podtrzymywaniu na duchu, nie niszczeniu. To toksyczny związek. Ludzie, którzy się w takie wikłają mają zwykle problemy z poczuciem własnej wartości. Przyda ci się nad tym popracować, a przy okazji zaznajomić się z mechanizmami działania takiej toksycznej relacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@octave25: myślę, że ma. W Polsce powiatowej jest dużo samotnych facetów, a w dużych miastach dużo samotnych kobiet, które zostały w nich po studiach. W ogóle nasz kraj poza dużymi miastami to umieralnia xD
@galaxybear: musiała to być trudna decyzja, ale z tego co piszesz raczej na gorzej nie wyjdzie. Pamiętaj, że jak potrzebujesz się wygadać pożalić itp to jest mnóstwo Mirków i Mirabelek, którzy poratują dobrym słowem czy radą.
Już masz za sobą teraz będzie tylko lepiej :)