Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM w sumie na dobrą sprawę jeśli chodzi o parametry to wszystko jest niemalże takie samo. Także czy G10, V11, czy T20 to bez większej różnicy. Natomiast przy G10 dużo ludzi narzeka na baterie, która po kilku miesiącach nie nadaje się do niczego. Mam nadzieję, że w tych nowszych odsłonach dali trochę lepsze akumulatory... Sam zastanawiam się co kupić.
@fakerson: @fly_: wziąłem G10. Jestem bardzo zadowolony. Funkcja mopowania to oczywiście tylko dodatek, nie ma co się nastawiać na jakieś super dokładne umycie podłogi ale zawsze można zmyć panele itd.
Samo odkurzanie - świetna sprawa. Bardzo wygodnie i szybko, do tego sporo końcówek do rożnego zastosowania.
Polecam.
@SpiderFYM To elegancko. A jak z jakością wykonania? Czuć, że w każdej chwili może się złożyć w pół czy raczej w miarę solidne wykonanie? No i opowiadaj jak bateria i moc ssąca czy jest wystarczająca, żeby odłożyć klasyczny odkurzacz w kąt czy nie bardzo?
A jak z jakością wykonania? Czuć, że w każdej chwili może się złożyć w pół czy raczej w miarę solidne wykonanie? No i opowiadaj jak bateria i moc ssąca czy jest wystarczająca, żeby odłożyć klasyczny odkurzacz w kąt czy nie bardzo?


@fakerson: Wykończenie/jakość jest w porządku. Z minusów - elementy lubią się porysować, lakier jest delikatny.
Ja swojego odkurzacza się już pozbyłem:D