Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam chciałbym się przesiąść z Androida na IOS. Mam zamiar kupić iPhone 13 pro max. Mam parę pytań.
1.Ile trzyma bateria na transferze danych jeżeli przeglądam wykop i oglądam YouTube.
2.Czy można dokupić kartę pamięci czy mam to co jest wbudowane?
3.Jak szybko ładuje się bateria?
4.Wybrac pro maxa czy inny model?

Chciałbym kupić iPhone ponieważ mam iMaca i fajnie by było to wykorzystać. A nigdy nie miałem więc jestem ciekawy.
#apple #iphone
  • 9
1. Zona sporo czasu marnuje na yt i ładuje co drugi dzien. 2. Nie 3. Szybko ale musisz dokupić ładowarkę :) 4. Kwestia kasy, w obsłudze nie widzę znaczącej różnicy między nie Max a max.
@M83_: Taż stałem przed tym wyborem, bateria bardzo długo trzyma, ładuje spokojnie co drugi dzień, ale to wszystko zależy jak korzystasz z telefonu. Na początku jak bawiłem się telefonem i poznawałem różne funkcje to już wieczorem musiałem podłączyć ładowarkę, a przy moim normalnym użytkowaniu ładuje co drugi dzień. Telefon nie posiada karty pamięci, więc trzeba się zastanowić ile będzie nam potrzeba. Do 50% nawet szybko się ładuje, ale ładuje przez magsafe,
@M83_: Posługiwanie się jedną ręką może być mało komfortowe, ale nie jest nie możliwe, mimo że nie mam jakiś dużych dłoni to przy odrobinie wprawy i nie śliskim etui daje radę. Jeżeli chcesz przymierzyć to najlepiej wybrać iSpot lub idream ponieważ nie przyczepiają do obudowy dużych zabezpieczeń jakie można znaleźć w marketach. Dzięki temu możesz swobodnie złapać telefon.