Wpis z mikrobloga

@3mielu: No to Ci powiem, że nie taki spory. Zrobiłem dwie pod rząd we cztery osoby i gówno poleciało, definitywnie nie 2k, a dałem za te dwie mapy w sumie 5k. Jedyne co przychodzi mi na myśl to ulepszanie tych map do relic i dopiero robienie takiej ulepszonej. Tylko koszt wtedy jeszcze wiekszy...
@Prezydent_Polski:
2 Honor Shard Pouch (L) = 2x84 = 168

2 Solar Grace = 40

1 Solar Blessing = 72

1 Solar Protection = 165

Razem 425g. Razy 4 osoby daje w sumie 1720 golda gwarantowanego lootu. Do tego doliczyć trzeba engravingi, ale tu jest losowo 1 albo 2000 golda mozesz zarobić. Także myślę, że 2000 to juz za drogo przy obecnych cenach.
@3mielu: no spoko, czyli jak byśmy się w party zrzucali po te powiedzmy 450 golda na taką mapkę, to moze by się i opłaciło, ale jak muszę sam to wyjąć z kieszeni to boli :)

A swoją drogą takie ulepszenie mapki do poziomu relic istnieje w ogóle i jeśli tak to jaki trzeba mieć ilvl zeby wejść?
Przeciez to sie idzie w 4 osoby kazdy ze swoja mapa


@sovas: nie wiem czy Cię dobrze rozumiem, wystarczy jedna mapa, żeby mogły wejść 4 osoby, ale rozumiem że chodzi Ci o to że potem wszyscy wchodzicie po 4 razy, tak? To i tak nie pokryje kosztów przy wydatku 2k za mapę.
Powinien każdy mieć swoją mapę, wtedy wchodzicie w 4 miejsca wszyscy i każdy dostaje taki sam loot, wtedy jest sprawiedliwie.
Kolega u góry policzył, że kupując mapy za 2k zazwyczaj będziecie w plecy.


@sovas: Jak chodziłem na chaos legion to ludzie płacili za te mapy i po 3k, ale nie widziałem jeszcze żeby się jakaś sprzedała za mniej niż 2k. Stąd dziś spróbowałem tak dwa razy i mi się nie zgadzało.

Powinien każdy mieć swoją mapę, wtedy wchodzicie w 4 miejsca wszyscy i każdy dostaje taki sam loot, wtedy jest sprawiedliwie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KosmoDzban: średnio jak wpieprzasz gruz na obiad. 425g to masz gwarantowane, zawsze jest szansa na dodatkowy loot. Otwórz oczy i zobacz po ile chodzą mapki;) póki na licytacji chodzą po ponad 3k dopóty będzie taka cena za wejście
@Shishu: Nie wiem kto teraz płaci ponad 3k, ostatnio ceny jakieś widziałem to bliżej 2-2.5k. Dobre fioletowe engravingi chodzą po maks 70-80g na moim serwerze, połowa legendarnych jest warta nie wiele więcej, a szansa na ich drop niska