Wpis z mikrobloga

3 MIESIĄCE bez trucizny !! (òóˇ)
Witaj trzeźwy wtorku ()

Jak wygląda życie osoby uzależnionej od alkoholu po takim czasie ??
Tldr:

Jest super!!! Oczywiście są czasem myśli że napiłbym się alkoholu jakoś dla wieczornego relaksu przy filmie czy na sen, ale postanowienie nie picia przez minimum rok w głowie jest silniejsze i widać wiele plusów

Co zaobserwowałem przez ten czas:
*Poprawa jakości skóry oraz cery
*Twarz nie jest już taka spuchnięta
*Zgubiłem trochę wagi i nie żre na noc świństw typu chipsy itp. jak to było przy alko
*O wiele lepszy sen
*Całkiem inne postrzeganie świata
*Mniej huśtawek nastroju
*W portfelu nie widać jakoś więcej pieniędzy
*Odnośnie zdrowia i wyników krwi to zawsze miałem dobre i nadal takie są
*Oraz mnóstwo wolnego czasu
( ʖ̯)

Właśnie czekam na wizytę kontrolną u #psychiatria jak się czuje po tabletkach które mi zapisał (sertralina i hydroxozyna)

Jutro idę do chirurga szczękowego żeby obejrzał moja ostatnią ostałą ósemkę i czy nie widzi przeciwskazań do zastosowania leczenia biologicznego odnośnie #luszczyca (ʘʘ)

Komfort życia oraz relacje z żoną o wiele się polepszyły i teraz widzę że mój #alkoholizm i polewanie żonie za każdym razem wieczorem drinka, bez pytania czy chce to też była paskudna czynności i całe szczęście że nie pociągnąłem jej za sobą w tą chorobę i potrafiła po prostu jego nie wypić mimo mojego namawiania...

Niestety jak to na pewnej marce alkoholu jest napisane "lek na całe zło", to może i jest to jakiś lek, ale na dłuższą metę ten lek staje się trucizną i największym złem którego się nie dostrzega (,)

Życie na trzeźwo pokazuje i uczy od nowa wiele emocji, radzenia z różnymi sytuacjami i spoglądania na wszystko trzeźwym umysłem, co nie jest łatwe i często trudno sobie z tym poradzić. Niestety człowiek musi całe życie walczyć z demonami i nigdy życie nie jest usłane różami u każdego znajdzie się jakiś problem()

#dumelniepije  <--- tag do obserwowania

Będę tu wrzucać co jakiś czas informacje jak mi idzie w walce z nałogiem i jak ktoś chce popisać i ma też podobny problem to śmiało zapraszam na PW. Wierzę że dam radę całe 365dni być trzeźwym a może i jeszcze dłużej, a wiara to podstawa !!!

Aplikacja to "I AM SOBER" i można znaleźć na niej społeczeństwo i grupy wzajemnego wsparcia całkowicie bezpłatnie

AVE ()

#wodka #piwo #zdrowie #wygryw
Dumle007 - 3 MIESIĄCE bez trucizny !! ᕦ(òóˇ)ᕤ
Witaj trzeźwy wtorku (づ•﹏•)づ

Jak wy...

źródło: comment_1649144634OlIuxrUjcAwlkIoYbPP9Kc.jpg

Pobierz
  • 9
@kuroszczur: większość alkoholikow, przez te truciznę ma problemy z krążeniem krwi, pozapychane żyły, miażdżycę i są grubasami więc to nie jest regułą, chyba że ktoś jest biedny i każdy grosz ląduje w alko i nic nie je, ale w moim wypadku po % w brzuchu otwierał się śmietnik do którego leciało wszystko i każdy mix
@Hdrunked: gratulacje ja też już jakoś nie liczę ale co jakiś czas sprawdzam ile już na liczniku żebym pamiętał co się działo i nie poczuł się za pewnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)