Wpis z mikrobloga

@Namarin: To, ze nie potrafisz w podstawowy sposob weryfikowac informacji, ktore do Ciebie trafiaja za posrednictwem tt/wykopu/czegostam z neta, nie znaczy, ze sa nielegitne. Jesli zas wszystko na TT utozsamiasz z fejkami, to nie nadazasz za czasami, niestety. Nie pisze tego zlosliwie
  • Odpowiedz
i mieć wiedzę na dany temat,


@niochland: No to pokaż jaką ty masz wiedzę, tylko nie wklejaj mi linków do Twittera czy innego Natowsko/amerykańskiego social media gówna.
  • Odpowiedz
Jesli zas wszystko na TT utozsamiasz z fejkami, to nie nadazasz za czasami, niestety. Nie pisze tego zlosliwie


@lechaim: Wręcz przeciwnie, obserwuję Twittera i inne main internetowe strony i niestety stwierdzam że większość w nich jest fejkiem.

Nawet gdybyś pisał to złośliwie to miałbym to gdzieś.
  • Odpowiedz
@Namarin: Zycze wiec nauki weryfikacji newsow i porzucenia dogmatow chlopskiego rozumu i samodzielnego myslenia, bo bladzisz czesto tak samo, jak Ci, co wszystko slepo lykaja, jesli nie mocniej. Powodzonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
panowie, niniejszym oglaszam zwyciestwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lechaim: Zrezygnowałes już z gazu? i zrobiłeś poranną laskę Zelenskiemu? No i czy zwaliłes już konia kiedy się dowiedziałeś że Kamala Harris , Biden i Trudo postanowili łaskawie przyleciec do Polski?

Tak tak, jedyną twoją odpowiedzią będzie, id na #!$%@? onuco.
  • Odpowiedz
@Namarin: Wspaniała projekcja. Zerojedynkowy świat trwa w najlepsze i nic nie przebije betonu, w którym się okopałeś. Szapo ba!

Jaki Biden, jaka Kamala? Uspokoj sie, bo sie zmeczysz, obalajac tyle chocholow jednoczesnie xD
  • Odpowiedz
ty dzielisz sie z nami swoja projekcja swiata


@lechaim: Czyli robię zupełnie to samo co ci wszyscy którzy mnie tu od onuc wyzywają ( ͡° ͜ʖ ͡°) W czym więc problem?
  • Odpowiedz
@pomaranczowyogorek: właściciele prawdopodobnie nie żyją, więc nikt się nie zgłosi. Telefony raczej sie zabiera jak sie ucieka z kraju. Małe wartosciowe rzeczy. W najgorszym wypaku sie sprzeda.

A skoro nie zabrali to raczej nie zostawili iphonów w domu.
  • Odpowiedz
@mirek_86: zawsze mnie interesuje na ch... im samsungi i apple, skoro gówno z nimi możesz potem zrobić, nawet na części się nie opłaci. Poza tym zamierzał się z tym do końca wojny w worku bujać?
  • Odpowiedz