Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gumowykaczor: tak, ale bardzo możliwe że dadzą sobie już spokój z tym. Do 30.04 obowiązują obecne restrykcje, więc stay tuned ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@deptacz_gnoju: oczywiście że warto się wybrać i tylko największy ignorant może stwierdzić inaczej, kuchnia, sztuka, ehhh zresztą po co ja się mam produkować wykopek wie że to gówno a nie kraj, a ja chyba muszę się wybrać po raz enty, prawie rok mnie nie było
  • Odpowiedz
@Konkol: 100 procent ze tak to działa?:) jeszcze był jakiś motyw z tymi testami, że miało się coś jakby online konsultacje z lekarzem i potwierdzenie na telefonie. Coś kojarzysz?
  • Odpowiedz
100 procent ze tak to działa?:)


@gumowykaczor: 1.04 luzowali restrykcje, akurat tam byłam i wszędzie pisze, że do 30.04 obowiązują maski i znieśli green passy na hotelach i komunikacji. Więc zobaczymy co będzie do końca miesiąca
  • Odpowiedz
@gumowykaczor: wjeżdżasz normalnie na teście ( mi nawet nie sprawdzali w mediolanie), green passy niby obowiązują ale też ode mnie nie wymagali może dlatego że siedziałem w małym miasteczku, nie obowiązują w ogródkach. Przy wylocie wymagali ode mnie testu i maseczki fp2 xd
  • Odpowiedz