Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@plastic11: dobry ananas, znaki to dla GUPKUF W OSOBUWKAH sōm, a ja musze mieć miejsce, więc zrobię manewr, jak tego miejsca nie będzie. Logiczne przecież.
Przecież jak przełamywał się w osi ciągnik - naczepa to nie ma bata. Musiał tą skodę zobaczyć. Mógł jej nie zobaczyć wtedy i tylko wtedy, gdy tam nie patrzył, albo nie miał lusterka. Czyli tak, czy inaczej, jego wina.

Przecież to jedna z podstawowych zasad -
idź pojeździj ciężarówka kilka lat, zobaczymy, czy nigdy nie wjedziesz pod zakaz.


@krucjan: A po co jest ten zakaz? Żeby biednym tirowcom utrudnić życie? Nie! Jest dlatego, że zestaw się tam nie zmieści. To takie proste.
Raz na kilka miesięcy zdarzy się właśnie taki gagatek, co chce sobie skrócić drogę i ciśnie przez ciasne centrum. I każdy, nawet jeżeli nic nie rozwalił, dostaje mandat. Magia monitoringu miejskiego.
Artykuł 22, ustęp 3, Prawa o Ruchu Drogowym, a że niektóre jemioły z osobówek pchają się pod koła, no cóż do kolizji dochodzi.


@Kapitan_Zurow: > Jest nagranie, czy ino klatka? Jeżeli ta Skoda stała jak zaczął skręcać to fakt faktem w dużym sierota, jak rozpoczął manewr i dojechała biała strzała no to #!$%@? mu w ucho

@Kapitan_Zurow: xDDDD

A Tobie Wąski to się czasem sufit na łeb nie #!$%@?ł?

Kierujący
@plastic11

A po co jest ten zakaz? Żeby biednym tirowcom utrudnić życie? Nie! Jest dlatego, że zestaw się tam nie zmieści. To takie proste


Jeszcze raz ci mówię, idź kilka lat pojeździj dużym i sprawdź, czy mimo swoich chęci, nigdy nie zdarzy ci się wjechać pod zakaz. To takie proste!
@hadrian3: @reksiuzgdyni: Ładnych parę lat temu sobie jechałam jakąś drogą międzymiastową (pewnie jakieś 50-60/h, bo wciąż świeżo po zdaniu prawka) i zaczął wyprzedzać mnie tir. W trakcie tego wyprzedzania widać w pewnym momencie znalazłam się w martwym polu, bo niedługo po tym jak minęła mnie kabina kierowcy, tir zaczął wracać na mój pas. Hamulce miałam na szczęście sprawne ( )
Bardzo poważna sprawa jak te