Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki, denerwuje mnie mój gowno-odkurzacz i potrzebuje nowy.
Chwila researchu i oczywiście odrazu dyson v15 za miliony, ale nie chce chyba tyle wydać na odkurzacz.

Moje wymagania to - akumulatorowy, bezworkowy, mocny, z bateria, która pozwoli na min kwadrans najmocnjejszego odkurzania.

Macie jakies doświadczenia? Mozecie cos polecić? Czy rzeczywiście dyson deklasuje wszystko? A moze jakis tańszy model dyson jest swietny i warto sie zainteresowac? Dzieki!

#pytanie #pytaniedoeksperta #odkurzacz #agd #dyson
sbd - Mirki, denerwuje mnie mój gowno-odkurzacz i potrzebuje nowy. 
Chwila researchu ...

źródło: comment_1649253681TE8uWF71DL72TxburCe4fq.jpg

Pobierz
  • 18
@sbd: Mam Samsung Jet 90 i jestem zadowolony. Oblecę na spokojnie mieszkanie 71 m2 + jakieś zakamarki szczelinówką, czy inną końcówką meble i jeszcze zostaje 1/3 naładowania. Przy większym metrażu zawsze można dokupić drugi akumulator i ładować jednocześnie w stacji (jest miejsce na drugie aku).
via Android
  • 0
@brudny recenzje tez pozytywne, ale chetnie bym kupil cos przyzwoitego za ułamek tej ceny (plus czas oczekiwania na v15 w Norwegii). Uzywa ktos z Was v11?
@sbd: Ja mam - rozowy zachwycony byl. Znajomi ktorzy maja tez chwala, ale maja dodatkowo jeszcze ten okragly co sam jezdzi.
@sbd: ja mam dreame t20 od roku i robi robotę. Głównie sprzątam na eco/mid, bo jednak turbo to aż za mocno ssie. Czas pracy na eco/mid/turbo to kolejno 60/30/10 minut. Jedyne co mnie #!$%@? to ciągle brudzącą się szczotka, w której w kółka wkręcają się włosy, ale szybko się czyści. Filtry, rolki wszystko idzie dostać na allegro. Chodniki z krótkim włosiem to wręcz zajebiscie czyści ( ͡° ͜ʖ ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sbd: ja polecam Philips speed pro, tylko model na 25v. Diody na końcówce robią robotę, widać każdy paproch na ziemi. Mam od roku, na najwyższym trybie jakieś 20 min odkurza. Jest też jakaś końcówka z mopem ale nie używałem.

Edit: mam samoyeda w domu, więc kłaków jest ciągle masa na ziemi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@H2ObezGMO: ogólnie to jesteśmy zadowoleni. Kłaki z kanapy zbiera zajebiście, tak samo przy dywanach. Wcześniej mieliśmy taki zwykły odkurzacz, to teraz aż zmieniły kolory xD
Minusy są takie:
-Musi być założona końcówka żeby cokolwiek szło. Jak odkurzasz podłogi i chcesz tylko coś zebrać w kącie samym odkurzaczem, to idzie bardzo kiepsko.
-Trzeba dokupić taką zwykłą, nie kręcącą się szczotkę. Jak odkurzam panele, to nie jest mi to (kręcącą się szczotka) potrzebne