Wpis z mikrobloga

@Tippler: Nie. Twoje wpłacone 100tys cały czas będzie oprocentowane na 4,74% aktualnie (WIBOR 3M), a tylko nadwyżka powyżej 100tys będzie oprocentowana na (WIBOR 3M -3%).
Kwota 30zł jest pobierana z automatu z góry przez bank. Jeżeli w danym miesiącu nie zrobisz wypłaty to w następnym miesiącu Ci te 30zł oddadzą, ale zabiorą kolejne 30zł za następny miesiąc. Wypłacać w ramach tego możesz ile razy chcesz, opłata jest stała za miesiąc niezależnie
Ja bank odradzam, mają tylko siedzibę w Warszawie, bardzo ciężko kontakt z obsługą plus założenie konta teraz to oczekiwanie ponad miesiąc, bo tyle mają zleceń założenia konta.


@alguitasz55: No chyba nie. W piątek 1.04 kontakt z banku, kurier był u mnie w poniedziałek, we wtorek sms z banku o uruchomeniu rachunku.
Całość z oczekiwaniem na telefon od konsultanta trwała 6 dni w tym 2 dni weekendu.
@MaddoxX1911: Nie do końca rozumiem pytania, ale jest to zwykłe konto osobiste w którym można otworzyć rachunek oszczędnościowy. Gdybyś chciał otworzyć konto z polecenia i nie miałbyś nic przeciwko to możesz użyć mojego kodu 7118615. Najłatwiej otworzyć konto przez aplikację "CA24 Otwórz Konto" i tam się podaje numer polecenia
@babicz99: WIBOR 1M - 1.5%. Jeżeli myślałeś, że to jest pauza, to jesteś w błędzie... To jest minus, co łącznie daje 3.79% aktualnie w Credit Agricole. Jeżeli Twój komentarz był poważny i serio myślałeś, że WIBOR 1M aktualnie wynosi 1.5%, to nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz.