Wpis z mikrobloga

@BlackReven: o to, czemu mam wszystkie pozycje odblokowane w sekcji have sex mimo, iż nawet fabuły nie zacząłem, oraz o to, czemu czasem występuje clipping gaci danej postaci przez jej rajstopy, nie wiem, czy coś przy ustawianiu pluginów skopałem, czy tak zawsze było i źle sobie wmawiam, że nie miałem tego problemu wcześniej
@smieciowy_kitku: Znając życie grasz na piracie, a nie na steamowej wersji. Nie masz dodatkowo zainstalowanego 100% save czy coś?

Kurcze jakbyś napisał parę tygodni temu to bym mógł sprawdzić u siebie, ale miejsca potrzebowałem i poszło :E

Patrząc w necie to nie powinnien występować, więc tutaj pytanie czy na podstawowym modelach też, czy tylko na jakiś modowanych rajstopach/ciuchach/skórze/customowych bone ¯\_(ツ)_/¯
@BlackReven: hmmm nie mogę drugiego problemu odtworzyć teraz, może się sam naprawił, co do tych pozycji, ma to jakieś znaczenie, że te odblokowane mają takie lekko chyba jasno zielone tło? bo może one są z pluginu czy tam moda jakiegoś, a nie z podstawki czy dlc