Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: Co byscie zrobili na moim miejscu? Rozstalismy się z chłopakiem 3 tygodnie temu, zero kontaktu przez ten czas, ostatnio były się mocno opil i wysłał z innego numeru sms-y jak to niby bardzo mnie kocha. Oraz z fałszywych kont na messengera.Podobno na kacu tego żałował Okej, chciał się spotkać i w sumie ja uznałam, że może lepiej się pogodzić. Chciał mnie pocałować, ale się odsunęłam. Następnego dnia jeszcze pisaliśmy na messengerze i kontrakt się urwał. Ja wiem, że już nigdy nie będziemy razem. Irytuje mnie to, że widzę że jest dostępny na messengerze i te wspomnienia wracają jak boomerang. Chciałabym znów go zablokować, ale wyjdę na tą mściwą.. Co sądzicie? Niektórzy uznają to za dziecinne ale naprawdę mi pomaga taka totalna odcinka od drugiej osoby.
#rozstanie #zwiazek
  • 10
@Vermeerrr jak zablokujesz to już nie odblokujesz xD zrób to.
Ale serio, mnie mój obecny zablokował dla żartu i teraz nie możemy do siebie pisać, bo odblokowanie nie działa.

Zrób to, zrób to!
@Vermeerrr: odcinka wydaje się dobrym wyjściem, z autopsji piszę. natomiast to do czego namawiam to mega głębokie rozważenie w sercu tej całej sytuacji, wybaczenie sobie i jemu wszytskich potknięć itd i pójście dalej
@Vermeerrr blokowania nie musisz się przejmować ba to nawet trzeba zrobić jak boli cię jak widzisz go online, inna sprawa ile czasu będziesz go miała zablokowanego i czy go po prostu nie odblokujesz by sprawdzic czy jest online xd