Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam pytanie dla doświadczonych uczestników festiwalu #opener . Jedziemy w 4 osoby, nie chcemy spać na polu namiotowym, tylko raczej gdzieś w mieszkaniu. Sprawdziłem ceny w Gdyni w tym okresie i jest - deliktanie mówiąc - tłusto :P Nie widzi mi się wydawać 300 zł za noc (od osoby), dlatego pomyślałem o wynajęciu jednak czegoś w Gdańsku. I tutaj pojawia się pytanie, czy jest to na tyle dobrze zorganizowane, że z tego lotniska po koncertach będziemy w stanie w miarę sensowny sposób wrócić do Gdańska jakąś komunikacją ? Ewentualnie ile kosztuje Taxi ? :) Ktoś coś wie ?
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@whill3r: powrót będzie ciężki, 2h lekko, nawet jak się wam zepnie SKM dobrze.
Taxi ciężko ocenić bo przy takim popycie może być problem nawet z dostępnością, bo ruch bedzie ograniczony w okolicy. Strzelam że z 250zl by Taxi kosztowało.
@Issac: bardzo dziękuję za informację. A jeśli chodzi o jakieś parkowanie pod tym Openerem ? Jest taka możliwość? Najwyżej z kolegą będziemy autem jeździli na zmianę ;)
@whill3r: 2h xD kolegę poniosło. Predzej droga na festyn może tyle zając jak się za późno zabierze.
Najważniejsze by mieszkanie/pokój było blisko stacji skm. I wybierając się na teren festiwalu iść jak najwcześniej, chyba że Wam nie zależy na niczym konkretnym. Ogólnie wszystko sprawnie idzie, choicaz w godzinie szczytu to ponad godzinę będzie sie jechało. tyle. Takse nie warto, chyba ze jestescie bogaci xD poworoty ida bardzo sprawnie, skmki jezdza wiec