Wpis z mikrobloga

@przegraniec01: wszystkie #!$%@? uzależniają i to nie jest trzeźwość xd. Trzeźwośc jest wtedy, jak wstajesz, ubierasz kapcie i masz wypi3rdolone na jakies używki, zeby się lepiej poczuć bo już sie sam ze soba zajebiście czujesz. Tak przynajmniej sobie to wyobrażam. Choć oczywiście, jest masa osób trzeźwych które powinny nie być trzeźwe, ale to ich sprawa. Pregabalina własnie uzaleznia mocniej od fenibutu xd. Wiem bo biorę,a tamto brałem xd. Niestety, ale leki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przegraniec01: niestety, ale zostają ci narkotyki, jeśli normalnie byś był wyluzowany a masz po prostu jakieś lęki to idź do psychiatry, może zwykłe leki ci wystarczą żebyś nie czuł lęków i będziesz czuł się o wiele swobodniej wśród ludzi
@przegraniec01: Oglądałem taki film "Na rauszu" z Madsem Mikkelsenem. Tam grupa nauczycieli stwierdziła że najlepsze efekty w nauczaniu oraz w życiu towarzyskim przynosi upojenie na poziomie 0,5 promila i utrzymywanie tego stanu. W sumie sam zauważyłem podobnie że po dwóch piwkach nikt nie widzi że coś wypiłem a najlepiej mi się gada, tylko trzeba kupić alkomat i się pilnować. (odrazu mówię że nie stosuje tego w czasie pracy).