Wpis z mikrobloga

Gdzie można zgłosić takie osoby z przykrótką rejestracją?
Ogólnie pewnie miałbym #!$%@?, ale szukałem miejsca parkingowego, jechałem z trójką dzieciaków, miejsc za bardzo nie ma. A tu z niebieskiego samochodu wychodzą dwie laseczki, zadowolone, że znalazły miejsce blisko wejścia do centrum handlowego.
#pytanie #policja #kiciochpyta
Fifth_Element - Gdzie można zgłosić takie osoby z przykrótką rejestracją?
Ogólnie pe...

źródło: comment_1649414915RXdhnyGFg5ujlIk8ZvQWgJ.jpg

Pobierz
  • 103
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@smiech2: nie wiem czy w Holandii jest to usankcjonowane prawnie, ale jestem przekonany, że to jest kierunek, w którym będzie szło wszystko w Polsce. Jeśli ludzie nie potrafią normalnie gadać i się dogadać to tak się rozwiązuje sprawy - z podobnego powodu połowa polskich miast jest zasłupkowana, zaszlabanowana i zabarykadowana progami zwalniającymi ¯\_(ツ)_/¯
@Fifth_Element: Mendą? A to co? Jak nie mam bombelków to jestem gorszy?

Już mnie irytuje ta retoryka, dokładam do budżetu niewspółmiernie więcej niż inni (zryczałtowany 12% dochodowy za ten miesiąc niech posłuży za przykład - 5.5k zł, ZUS 2.1k zł, VAT nie liczę), więcej wydaję na paliwo i ogólne potrzeby, więc z konsumenckiego VATu oraz akcyzy Państwo też dostaje więcej ode mnie, aniżeli od statystycznego Polaka.

A na każdym kroku ktoś
@Fifth_Element przespacerujesz się to dobrze ci zrobi...na głowę, nie wiem czego się spodziewałeś zamieszczając tutaj ten wpis, ja też często jeżdżę sam i jak jest to parkuje jak najbliżej drzwi wejściowych, to co? Uważasz że jak masz gowniaki to jesteś bardziej uprzywilejowany niż ja? Xd

Nie, nie mam dzieci bo nie chcę, i gówno to powinno każdego obchodzić ale jak widać niekoniecznie tak jest, ty jesteś tego najlepszym przykładem
@LegoBatmanRules: pieniądze to znacznie mniejszy wkład w społeczeństwo niż dziecko.

Chociażby dlatego, że zestarzejesz się i zachorujesz, a koszt leczenia staruszka z rakiem to miliony złotych. Wyciagniesz wtedy z budżetu wszystko co wpłaciłeś z nawiązką. A będzie to możliwe tylko dzięki osobom które jednak zrobiły dzieci i to im bedziesz zawdzięczać to, że społeczeństwo jeszcze istnieje. Tak technicznie to jesteś tylko kosztem, bo samymi pieniędzmi nigdy nie zwrócisz nawet ułamka tego