Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Kupilem w końcu te buty jeny jaka to masakra nienawidzę kupowac butow xD wydają się najoptymalniejsze bo jak docisnę palce to mam na piecie z 1,5 palca, na wkladce to i dwa wejda(chociaz wkładka mocno szpiczastą), a z kolei nie lataja luźno. Podoba mi się mocna kontrola szerokości bo mogę je rozsznurowac i lataja luźno, a jak do sznuruje to stopa się trzyma elegancko. No mam nadzieje ze bede zadowolony po kilku godzinach marszu
Dziękuję za rady przydały się.

#buty #gory
ButtHurtAlert - Kupilem w końcu te buty jeny jaka to masakra nienawidzę kupowac butow...

źródło: comment_1649417807Xs5gjF18fH8f5YdZ4EL2pr.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ale-fruwa-kosmonauta: to są buty trekkingowe/ferratowe. A co do plecaka moro to nie wiem co nie pasuje, mi tam się podoba kamuflaż cyfrowy po prostu a plecak miltec mialem tylko ze czarny i służył pare ladnych lat póki sie wyściółka nie pokruszyła.

@DurzyHarakter30: powiem szczerze że co kupiec to inne opinie. Scarpy/salewy mialy dziwna górkę po srodku stopy, la sportivy były za wąskie jak na moja chłopska stope xD te jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cool_story: tak wiem bieznik maja raczej wysokogórski ale i tak beda lepsze nawet i w beskidy niz jakies zwykle z decathlonu quechua, a kto wie może pojadę z czasem w jakies alpy. Zresztą ten bieznik jest "pośredni" między trekingiem a ferrata jak mówił sprzedawca.
  • Odpowiedz