Wpis z mikrobloga

Kurła, gdy wyjdzie dobra seria radioaktywnych #!$%@?, to aż duma mnie rozpiera ( ͡ ͜ʖ ͡) Ostatnia seria przeszła pozytywnie testy zakładowe, trafiła na półkę i trochę nieśmiało zagaiłem dyskusję na mirco i aż zacytuję komentarze ()

mocne są w cholerę. Język krwawił po kilkunastu xD

w urwe kwaśne, czestuje nimi dzieci ktore mnie wrukwiaja

luksja, elegancka kwaśność. Szkoda, że nie nagrałem różowej jak jej dałem spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

radioaktywne dla mnie wielki plus, w końcu czuć tego kwasa nie to co przy konfidentach


Zanim się do mnie sprujecie, że smaka robię, a produkt niedostępny, to właśnie ja z tym do Was przychodzę...
https://sklep.gusto.pl/pl/p/RADIOAKTYWNE-Kwasne-zelki-Jablka-Gruszki-92-kubek-450-g-Konfidentki/112
kliknijcie, proszę ślicznie, ten przycisk "powiadom o dostępności"

To nam generuje zapotrzebowanie na produkcję. Jak jest niski licznik, to dostajemy niski priorytet na produkcji i elo xD
Jak poklikamy to zrobią na Święta i też się załapię na kubek 450 giet ( ͡ ͜ʖ ͡)

Powoli kończymy wyniki z naszego rozdajo z okazji dnia żelka - @xmadesio gratuluję! Jesteś zwycięzcą nr 8 z 10. Wybierz 3 dowolne kubki z naszego żelkowego sklepu lub 1 kg żelkowy mystery box jeżeli nie możesz się zdecydować. Wysyłka do paczkomatu, przelew tradycyjny, nie płać, numer zamówienia wyślij do mnie na priv, a ja zrobię resztę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: #gusto
ecco - Kurła, gdy wyjdzie dobra seria radioaktywnych #!$%@?, to aż duma mnie rozpiera...

źródło: comment_1649434597L4UKF0EvJv8SYv4n6v0BXs.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
No to pisze skrypcik ktory bedzie to klikal, na ktos 1000 adresow IP na zbyciu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz