Wpis z mikrobloga

@sailor_73 automaty są akurat dość żywotne. Miałem kilka sztuk i nie było z nimi problemów. Za to silnik....((oo))

Non stop problemy różnej maścić. 2.0 tdci to rak. Miałem ich myślę że w setkach sztuk. Miazdzaca większość coś bolało.

Podobne gowno jak 1.5 dci
Non stop problemy różnej maścić. 2.0 tdci to rak.


@bigger: no nie zgodzę się :) , właśnie sprzedałem swojego 2.0 tdci , nakręcona 309 koła nalotu i na tyle miło go wspominam że chętnie znajdę coś z mniejszym przebiegiem i automatem
wystarczy wiedzieć że ford robił 4 lifty w tym modelu
2003 wrzesień- oficjalny lift zmiana środka zabudowa radia, zmiana przodu trapezowe przeciwmgłowe
ale najważniejsze to pod maską , zmienili pompę
Podobne gowno jak 1.5 dci


@bigger: widziałem to na stole , #!$%@? panewki nawet nie miały zamków - no xd
ale znam też zalety tego 1.5 , w trasie w takim clio potrafiło zejść poniżej 4 litrów
@sailor_73: Moglby miec i 10 liftow. Wszystko w dieslu co ma na czesciach napisa FoMoCo nadaje sie do smieci. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Od Jaguara po Fiata. ha tfu!

NIe mam zamiaru sie z Toba klocic, ani na sile Cie przekonywac. Jak bedziesz chcial sobie zrobic krzywde to i tak zrobisz.
To ze Twoj dociagnal do 309kkm to imho zaden wyczyn. Dla TDIikow, HDIkow czy CDIkow
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sailor_73: masz na myśli Eco drive żeby zejsc na taki wynik? XD mam ar 159 1.9jtdm kombi automat. W 4 osoby trasa 500km non stop #!$%@? 140-180km/h i Wg. Dystrybutora 6.3l xXD
Tyle, ze automat jest przywoity.


@bigger: I TO JEST TEN ARGUMENT :)
skrzynia od JATCO a co do sprężynek i utraty mocy przerobiłem to na swoim i wiem ocb
wszystko to jest kwestią przebiegu i kasy jaką chce się wydać, z założenia chcę auto w automacie hydraulicznym a nie jakieś syfiti :) czy dsg
a tan kluczyk mi nie przeszkadza tym bardziej że maska na dwóch amortyzatorach
a co do lepszego
a że tak spytam. Coś jest złego w panewkach jak zamków nie mają?


@Kacpoo: dłubałeś kiedykolwiek przy silniku spalinowym? panewka do inaczej łożysko a jak nie ma zamka to obrócenie się panewki podczas obciążenia to kwestia czasu
@sailor_73 chciałem naprostowac kwestie zamków w panewkach. Panweka trzyma się w stopie bo jest większa niż średnica swojego gniazda. Zamek ustala tylko jej pozycje przy montażu ale nie zabezpiecza panewki przed obróceniem.