Wpis z mikrobloga

Kojarzycie jakieś kursy w stylu drimagine (3D, animacja itp.) które są tańsze niż 10k i jednocześnie mają dobry program? Szukam czegoś w kierunku grafiki, natknąłem się już na szkołę designu oraz publishing school (grafika 3D, reklamowa lub ui/ux).

Celuje w kursy max dwuletnie. Czemu nie udemy albo YouTube? Bo zależy mi na doświadczeniu gdzie będę uczył się w grupie ludzi, w życiu brakuje mi znajomości, a dobrze byłoby się zakręcić wokół ludzi z podobnymi zainteresowaniami i pracującymi lub aspirującymi do pracy w tej samej branży. Dziewczyna studiuje online i widzę ile daje praca w takiej grupie.
No i dobrze znać tez osobiście nauczycieli mimo wszystko + kwestia większej motywacji.

Chętnie też przeczytam jakieś opinie o wymienionych przeze mnie kursach jeżeli są tu jacyś absolwenci.

#grafika #nauka #grafika3d #kursy #pytanie #studia (bo ostatecznie jakieś kierunki studiów online może ktoś poleca. #uwe i #ahe oferują naukę online ale nie wiem jak z poziomem i czy warto chłopy +25lvl wyrzucać na nie pieniążki)
  • 7
Kojarzycie jakieś kursy w stylu drimagine (3D, animacja itp.) które są tańsze niż 10k i jednocześnie mają dobry program? Szukam czegoś w kierunku grafiki, natknąłem się już na szkołę designu oraz publishing school (grafika 3D, reklamowa lub ui/ux).


@Wink: Nie ma czegoś takiego, bo to się nie opłaca po prostu.
@Wink: Próbowałem zabawe z Udemy czy innymi kursami YT i owszem one są całkiem OK ale jak nie masz już jakiejś sensownej wiedzy to będzie średnio.

Co do Drimagine, robiłem go pare lat temu i mogę go polecić. Wart tej kasy bo pracujesz z ludźmi co poza tym że uczą to są praktykami (miałem porównanie z zajęciami grafiki 3D ze studiów informatycznych gdzie właściwie to co zdążyłem się nauczyć samodzielnie mi
Kojarzycie jakieś kursy w stylu drimagine


@Wink: No i jak tam? Znalazłeś coś? Może zdecydowałeś się na Drimagine?

Pytam bo sam czegoś już od dawna szukam, a podejście mam podobne do Twojego - w sensie - kontakt bezpośredni z ludźmi.

Z tego co wiem, aktualnie Drimagine tylko onlinie.
via Wykop
  • 0
@Funky__Koval: Ostatecznie studiuję informatykę na uczelni na której jest kurs. Mamy specjalizację grafika 3D czy programowanie gier gdzie jest trochę 3D. I póki co jestem zadowolony, szkółka jest super.

Sam kurs pewnie też ma poziom, ale nie znam nikogo kto na nim był. Dla studentów jest zniżka, więc możliwe że w ciągu najbliższego roku/dwóch lat skorzystam.