Wpis z mikrobloga

Hej. Mirki ze Szczecina mam pytanko o dojazd na lotnisko. Wychaczylem fajne bilety na weekend u was ale lot powrotny jest o godzinie 8 rano w niedzielę i za cholerę nie mogę znaleźć żadnego dojazdu na lotnisko z centrum aby być tam przed 7 rano. Macie jakieś pomysły? #szczecin
  • 13
@stefan_pmp: @Krupier: @dzieju41: autobusy dojeżdżają na 7 rano lot jest 7:⁵⁵ problem jest taki że na stronie lotniska jest info że ma się być 40 min przed odlotem najpóźniej. To jest niedziela ale czy jest to wykonalne 20 min na przesiadkę? Jaki pociag jest o 6 w niedzielę bo ja go znaleźć nie mogę ?
@kurakpodwodny: kilka lat temu regularnie kilka czy nawet kilkanaście razy w ciągu dnia kursowały busy z okolicy Dworca Autobusowego. Pamiętam, że miały żółty kolor i firma była chyba z Goleniowa. Więcej niestety nie pamiętam.
Follow me aka interglobus jest spoko bo jest skomunikowany z lotami więc czeka aż pasażerowie przyjdą. Tylko z tego co pamiętam to mają dwie strony www i na tej starej łatwiej jest znaleźć połączenie