Wpis z mikrobloga

@7160 ja jestem nikim, zarabiam śmieszne grosze w gównorobocie ale nie będę robić takiej psychozy jak ten dziad z filmu. Rzeczy się psują, niszczą, inny człowiek czegoś nie uszanuje albo siły przyrody coś zniszczą. Ale taki lament i pisk dziada proszalnego mi przez gardło nie przejdzie, a tym bardziej nie na moje dziecko ¯_(ツ)_/¯ pieniądze to nie wszystko choć na nich twardo stoi świat, liczy się ktoś kto jest wciąż blisko nawet
liczy się ktoś kto jest wciąż blisko nawet gdy forsy brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@fan_comy: Może ten lament tym spowodowany - rolnik dba o każde ziarenko, bo wie, że jak nie kupi dzieciakowi motorynki to mały #!$%@? pójdzie się puszczać z pederastami i tyle go będzie widział, jak nie będzie go stać na fryzjera dla żony ( a wiemy z nagrania, że ją również kocha) to
@fan_comy: @Kroledyp:

Panowie już tłumaczę, lament jest głównie o to że cała edukacja poszła w #!$%@? i dzieciak totalnie nie nadaje się na rolnika. A w oczach rolnika to w sumie nie nadaje się do niczego. Tu nawet nie chodzi o to że nie szanuje pracy ojca.

Ale nie dość że niszczy uprawę to jeszcze nie patrzy gdzie jedzie. To taki odpowiednik dwóch lewych rąk. Za chwilę pewnie wpadnie pod
Rozumiem, że gdyby nie te wieśniaki to żarłbyś kod? Wieśniak powinien zarabiać x5 w stosunku do klikających w kakuter, bo bez tego 2 da się życ, bez 1 nie.

Jego robota jest więcej warta niż 90% korposzczurów, że niedoceniana, cóż pewnie się kiedyś to zmieni jak głód do dupy zajrzy.


@struspedziwiart: ale piecze rolnika xD
Nie wiadomo czy dzieciak powinien to wiedzieć, bo nie wiemy z filmu czy kiedykolwiek mu to tłumaczył, żeby nie jeździć czymkolwiek po obsianym polu, a może dzieciak wiedział, ale był tak podekscytowany jazdą tym motorkiem, że zapomniał? Dlatego właśnie trzeba uważać na dzieci, bo zawsze coś głupiego mogą zrobić niekoniecznie dlatego, że ktoś ma "rozum jak matka".
Znając takich ludzi śmiem twierdzić, że raczej niczego tego chłopaka nie uczył i zakłada z
@Shatter: Rzadko komentuję na wykopie, ale z całego serca ch*j w dupę temu staremu. Lament i pretensje w głosie ten sam, co u mojego ojca, nawet zdanie jota w jotę jakbym mojego słyszał.
Już teraz współczuję chłopakowi dzieciństwa, bo nic dobrego z takim ojcem go nie czeka, a pieniądze z komunii przeznaczy na terapeutę w przyszłości.
Ten filmik porusza moje moje uczucia tak głęboko, że odpisuję w tym temacie randomowi z
No i mam szcunek do ludzkiej pracy, która coś daje a nie mam do pseudo specjalistów.


@struspedziwiart: xDDDDDDDDD bez tych "pseudospecjalistów" byś dalej byś siedział przy świeczkach, a w czasie wolnym mógłbyś sobie najwyżej patykiem w gównie pogrzebać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ech ten chłopski rozumek.