Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ko_Otu: Największą bekę mam właśnie z tych co założyli Czarmandera myśląc że to symbol walki ze szczepieniami, a okazało się, że to była zorganizowana akcja i teraz pojawił się nowy wróg, przyszły nowe rozkazy a ludzie zainspirowani czarmamderamis sami się wrzucili do worka ruskich agentów xD
@sidhellfire pożyteczni bo dzięki nam okazało się że przekaz dla polskich lemingow okazał się ściema, i że żadne z założeń ministerstwa zdrowia z zeszłego roku się nie sprawdziło?
@To_ja_moze_pozamiatam: mówisz o czarmanderach a na myśli mysli masz gona i może 5 czy 6 innych dzbanow. To może 1-2% osób z awatarem ale tsk, wszyscy to onuce. Podobna skalę używasz jeśli chodzi o to co się sprawdziło że szczepieniami? 1-2% rzeczy się sprawdziło znaczy wsYstko jest jak najbardziej ok i bez refleksji łapiesz szpryce?
A powiesz mi jak to jest 1 lutego mieliśmy 55k zarazem i 240 zgonów dziennie, 3
ale tsk, wszyscy to onuce.


@Ko_Otu: Umiesz czytać ze zrozumieniem (w sumie charmandery mają z tym problem)? Napisałem, że nie wszyscy to onuce- tylko ci, którzy rozpowszechnili akcję a ty to kupiłeś. Bez refleksji to złapałeś właśnie propagandę, fejkowe filmiki i naciągane wyjaśnienia statystyk. Zacznijmy od tego, że covid jest- restrykcji nie ma. Ale jak pisałem- nie chce mi sie kolejnego boju zaczynać. Nie o tym jest ta rozmowa właściwie. Może
@To_ja_moze_pozamiatam widzę nie ma gadki, ja kupiłem wszystko co gon mówił, a to że ty kupiłeś to co serwowal od ostatnich 2 lat ziomek handlarza broni czy ekonomista niedzielski to lepiej nie wspominać. Że wam brak logiki w tych działaniach nie przeszkadza to jest niepojęte.
I tyle, bo myślę że dalsza rozmowa nie ma sensu