Wpis z mikrobloga

Siemanko, niestety mam złe wieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po wczorajszej publikacji mema z granicą polsko-chińską dostałem 213 minusy i otarłem się o permabana. Mój ogólny score wynosi teraz -253, a przy przekroczeniu granicy -300 jest ban ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wobec tego dalsze publikowanie memów jest wielce ryzykowne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ponadto Pikabu jakimś zupełnym zbiegiem okoliczności opublikował wczoraj zmianę regulaminu i cytując:

https://pikabu .ru/story/_9016121

2. Destrukcyjne zachowanie.

Zmieniliśmy strukturę sekcji, teraz wszystkie destrukcyjne zachowania są podzielone na następujące punkty:

niegrzeczne i prowokacyjne zachowanie, w tym niegrzeczność, trollowanie, celowe próby doprowadzenia rozmówcy do negatywu (jeśli rozumiesz, co mam na myśli, moje słodycze) ;

molestowanie i molestowanie, które obejmuje napychanie użytkowników w celu podburzania tłumu, organizowanie grup zajmujących się zastraszaniem użytkowników, publikowanie danych osobowych;

znieważanie honoru i godności użytkowników, które zawierają negatywne cechy użytkownika używając przekleństwa i opartych na nim konstrukcji słownych ;

wzywa do przemocy, a także zachęcania i aprobowania przemocy i innych nielegalnych działań przeciwko jakiejkolwiek grupie osób na tle rasowym, etnicznym, płciowym i innych.


Spróbowałem dziś wrzucić Minę i zobaczyć czy dostanę jakieś plusy równoważące, ale narazie słabo to idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli macie jakieś pomysły dajcie mi znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#elonnapikabu #ukraina #wykop #moderacjacontent #mina
e.....u - Siemanko, niestety mam złe wieści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po wczorajszej publikacji ...

źródło: comment_1649834785aKCdZkHmUJp8Yp4D3rIWfE.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz