Wpis z mikrobloga

Cześć!
Czy jakiś rowerowy gigant mógłby się wypowiedzieć na temat Lazaro Aero V3? Rower jest mi potrzebny do dojeżdżania około 7km w dwie strony do pracy i rekreacyjnie do sklepu czy coś w stylu. Poczytałem trochę, ale nie jestem pewien. Proszę wykopków o pomoc! :)
#cross #rower #rowerowyrownik
  • 7
@komx: Patrząc pod kątem napędu to imo nie ma sensu dopłacać, w zeszłym sezonie dużo jeździłem na Altusie i całkiem nieźle sobie radził.. nie tylko w mieście. Ale łańcuch to od razu wymień na coś lepszego szczególnie w przypadku V1, np. KMC X8.
HG40 to jest łańcuch z gównolitu momentalnie się wyciągnie, szkoda napędu.

ps. Nie taguj rowerowyrownik jak nie dodajesz km. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@komx: Mam podobne zdanie jak kolega. Wg mnie osprzęt nadal wystarczający, bo nie jest to jak kiedyś w lazaro tourney na wolnobiegu.

Zaoszczędzone pieniądze zainwestuj w przymiar do łańcucha (+ po zakończeniu sezonu serwis) i co jakiś czas sprawdzaj czy się za bardzo nie wyciągnął. Jeśli tak będzie od razu zmieniaj łańcuch, bo wyciągnięty łańcuch bardzo psuje napęd i szkoda się pakować w koszty, albo jeździć później na rowerze w którym
@komx: mogę się wypowiedzieć na temat Integral V3, bardzo fajny rower, w zeszłym roku zrobiłem na nim 4500km i nie mogłem narzekać, nie wiem jak mocno różnią się Integral od Aero, ale pewnie nie aż tak bardzo