Wpis z mikrobloga

#css #react Cześć, przybywam z #pytanie , bo za bardzo nie mam pomysłu. Co mogę zrobić z niebieskim krzywym, przyciskiem, aby był na dole na równolegle do najniższej opcji choice 6 w tym wypadku? obecnie wrapper do opcji jak i buttona to
{
display: flex;
flex-direction: row;
flex-wrap: wrap
}

plusik dodaje kolejne opcje i chcę, aby button był równolegle z ostatnią opcją
lukaszwasyl - #css #react Cześć, przybywam z #pytanie , bo za bardzo nie mam pomysłu....

źródło: comment_1649929871Rdb8SxaYoCYveDV88r7KmM.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukaszwasyl: Może całość wrzucić w jakiegoś table, opcje i button w sąsiadujące w tym samym | (oczywiście odpowiednie width i height narzucić obu elementom) a samo ułożenie buttona align-self: flex-end/align-items: flex-end.
|
  • Odpowiedz
Może całość wrzucić w jakiegoś table, opcje i button w sąsiadujące w tym samym | (oczywiście odpowiednie width i height narzucić obu elementom)


@stooley32: czyżby webdev zatoczył koło i frontend wrócił do pozycjonowania tabelkami? :o
|
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xardas_pl: Jestem prostym człowiekiem, który korzysta z prostych rozwiązań, docenić możesz chociaż, że flexy zaproponowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do frontendu mi daleko
  • Odpowiedz
@stooley32: spoko, ja też od frontendu jak najdalej.. ale patrząc na te reacty i komponenty wszystkie i pomieszanie z poplątaniem to bym się naprawdę nie zdziwił jakby wrócili do tabelek i ramek xD
  • Odpowiedz