Wpis z mikrobloga

Pytanie do ekspertów w sprawie cen IPhone.

Sprawa jest taka że muszę zmienić telefon bo obecny IP8+ zaczynaja odpadać od niego części ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem kupić sobie IP 13 Pro Max i mam rozkmine odnośnie ceny bo nacodzien mieszkam w UK i dana konfiguracja kosztuje £1050, obecnie przez kolejne cztery dni przebywam w USA i po przewalutowaniu za to samo wychodzi £860 czyli różnica zauważalna.

I tutaj mam pytanie bo telefon muszę zmienić ale jakiś czas jeszcze pociągnie natomiast nie leży mi teraz wywalić całej gotówki na telefon w związku z tym jak szacunkowo będzie wygladac cena w Europie gdy wyjdzie 14ka a chciałbym kupić tego 13 Pro Max?

Czy po premierze nowego modelu (którego nie mam zamiaru kupować) w UK 13 będzie tańszy niż obecnie w USA czy nadal opłaca się teraz kupić w USA?

#apple #iphone13 #iphone #telefony #smartfon #usa #uk #ios #zakupy


  • 12
  • Odpowiedz
@Filipceglow: ja kupilem iphone w sklepie apple w stanach i bez problemu dzialal w Polsce ale dopytywalem o to wlasnie tonie wiem czy mi dali jakas wersji odpowiednia ze dziala wszedzie czy kazda dziala
  • Odpowiedz
  • 1
@Filipceglow: Będzie działać bo IP13 już obsługuje na wszystkich częstotliwościach, jedynie może być problem z IP13 kupionymi na rynek Chiński i Rosyjski.

UK i USA działają tak samo bo w obu krajach jest T-Mobile i wprowadzili podobne technologie, At&T tez ma swój odpowiednik w UK
  • Odpowiedz
  • 0
@Zarys: Niekoniecznie, 11 już był inny a 13 na rynek Rosyjski i Chiński nadal się różni ze względu na stara infrastrukturę.

Ja w UK korzystam z operatora EE ale miałem i być może wrócę do Three a ta siec ma nawet zajebisty roaming w USA.
  • Odpowiedz
@FeyNiX: po premierze nowych wersje pro znikaja, zostanie tylko zwykla 13, ktora pewnie bedzie kosztowac tyle samo co aktualnie 12. Chyba, ze jakiemus sklepowi zostanie na stanie, ale to utali cene jaka on chce.

@Filipceglow: od kilku lat juz nie ma z tym problemu.
  • Odpowiedz