Wpis z mikrobloga

Postanowiłem, że jednak zamiast wrócić do #tibia pogram w coś bardzo podobnego, jednocześnie zapraszam do wspólnej gry.
#pokexgames #mmorpg #gry

Serwer PokeXGames utrzymuje się od 11 lat i jest to bardzo fajna opcja dla fanów pokemonów lub tibijki. Sam grałem z przerwami na różnych światach bo nie miałem ekipy, albo grałem od nowa uczyć dziewczynę. W efekcie mój lvl nie jest wysoki, ale po tych 200 lvlach jestem w stanie jak najbardziej pomóc na starcie i doradzić.

Bez PACC (diamond acc w tym wypadku) nie ma sensu grać, ale to tylko 15 zł miesięcznie. Inwestując drugie tyle w postać na start można BARDZO przyśpieszyć lvlowanie na początku i zaopatrzyć się w dobre pokemony czy potiony. Do 40 poziomu możesz spokojnie grać za darmo i sobie wszystko przetestować. Potem odblokujesz opcję latania do której potrzebny jest DACC i warto go już mieć.

Niezależnie czy chcesz grać casualowo czy spędzasz przy grze dużo czasu, zapraszam.

Dużo kontentu w grze można robić SOLO. Na niskich lvlach warto expić w party, na średnich nie, na wysokich znowu można.
Mając ekipę można razem robić dungeony, 2 - 4 osobowe.

Zamiast profesji mamy tutaj klany specjalizujące się w żywiołach pokemonów. Możesz go wybrać po 80 lvlu i to będzie miało ogromny wpływ na to jakie pokemony używasz.

Volcanic - fire
Naturia - grass, bug
Seavell - water, ice
Orebound - ground, rock - mój klan
Malefic - dark, poison, ghost
Psycraft - psychic, fairy
Gardestrike - fighting, normal
Ironhard - steel
Raibolt - electric

Świat PRISMA
Pen1 - Postanowiłem, że jednak zamiast wrócić do #tibia pogram w coś bardzo podobnego...

źródło: comment_1650004054ACK9b51cRYFhAZATMafKOn.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Pen1: Czy jest możliwość kupienia DACC za walutę w grze? Da się to jakos wyfarmic? Tak ze podczas trwania DACCa uzbierać na kolejnego?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@teehror na wyższym lvlu tak, na niskim realistycznie nie ma szans

To wynika z wysokiej ceny diamentów za które kupuje się premium i inne rzeczy. Dla mnie to zaleta bo na starcie wystarczy kupić kilka diamentów, sprzedać je wyższym lvlom i masz siano na rozwój

Ja osobiście wolę wydać 15 zł i grać miesiąc jak chce niż ciułać edolary by móc sobie kupić kolejnym miesiąc ciułania
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pen1 gdybym zaczął od nowa
zainwestowałbym na pewno z 30 zł, połowa na DACC połowa na sprzedaż za walutę w grze
  • Odpowiedz
@Pen1: No ekstra, zarąbane większość z tibii, dodane kilka rzeczy od pokemonów (które zresztą latają po necie za darmo, bo tibia-pokemony to już baardzo stara sprawa, ale raczej Brazylijczycy to ładnie rozwijali, a Polacy niezbyt) i płać 15 zł/mc xD
  • Odpowiedz
@not_me imo całokształt PXG kładzie Tibie na łopatki, dużo nowych własnych animacji i rozwiązań. Dużo więcej opcji rozgrywki że względu na clany i profesje.
  • Odpowiedz
@not_me: z tibii to jest silnik, gameplay jest inny, ale kto grał w tibie ten się odnajdzie w sterowaniu

tak, brazole rozwijają to od wielu lat i dlatego jeśli gram to tylko na PXG

opłata za grę nie jest niczym nowym

pxg to nie jest serwer postawiony na plikach znalezionych w necie, tylko to oni tak naprawdę zaczęli pokemony w tibii jeszcze za czasów svke jak się nie myle. Tak jak
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Daddy_Belly serwerów jest kilka, ja gram na tym który ma jedną z największych populacji.

Generalnie co pół roku wychodzi chyba nowy świat a potem są jakieś fuzje.

Na twitchu brazole streamuja grę regularnie, można obczaić
  • Odpowiedz