Wpis z mikrobloga

@navaare: Ale nad mieszanym dzieckiem koleżanki i Włocha/Hiszpana pewnie zachwytom nie byłoby końca ¯\_(ツ)_/¯

W ogóle jak to jest, że one Polakom tak chętnie wypominają wzrost, a ja często widzę p0lkę z niższym od niej Turkiem/Arabem/Hindusem?
  • Odpowiedz
@sakiro12:
@Ever_Ns:
Będę ten wpis dodawał cyklicznie bo większość nie zdaje sobie sprawy że Polki są pełne kompleksów i nienawiści do Polaków tak by rodacy przejrzeli na oczy i mieli jakiś lepszy punkt odniesienia, bo Polacy nie widzą tak Ukrainek i nie są ksenofobiczni
  • Odpowiedz
@Ever_Ns: Z Testovironem niech się umówi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Będę ten wpis dodawał cyklicznie bo większość nie zdaje sobie sprawy że Polki są pełne kompleksów i nienawiści do Polaków tak by rodacy przejrzeli na oczy i mieli jakiś lepszy punkt odniesienia, bo Polacy nie widzą tak Ukrainek i nie są ksenofobiczni


+1
  • Odpowiedz
@navaare: dla mnie baba po 30-tce bez faceta to dno ;]

Potem dziwić się że nikomu nie wadzi że ukraińskie flagi są zawieszona po prawej, a nie po lewej stronie.
Ukrainki w sobie troche rigczy mają i z lwa zrobią kota to i facetowi to będzie pasować ;]
reszta ma albo wywalone albo nic nie może.
  • Odpowiedz
@Szczupix37: Poniekąd. W sensie stricte koloru skóry a nie rasy to część jest ciemniejszej karnacji niż przeciętny Polak.

Włosi są generalnie biali, ale Hiszpanie przecież mieli przez minimum 500 lat Maurów na swoim terenie (im bardziej na południe tym dłużej), genetycznie są sobie dość bliscy.
  • Odpowiedz
@ZarejestrowanyMimoWoli: To zależy w sumie od konkretnego rejonu, Maurowie byli systematycznie wypierani z północy na południe.

@Szczupix37 A gdzie ja tak stwierdziłem? Wyraźnie napisałem „mieszane”. Dziecko tak na dobrą sprawę może być mieszane nie tylko rasowo, ale i narodowościowo.
  • Odpowiedz