Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Od miesiąca szukam dla siebie fotela do pracy. Bardo trudne zadanie. Dostępność na ekspozycjach w różnych salonach jest bardzo kiepska więc wiele ciekawych opcji musiało odpaść. Wczoraj trafiłem na najbrzydszy fotel na świecie. Aż na niego usiadłem... Dosłownie zdeklasował wszystkie jakie miałem okazję sprawdzić. Uroda czy wygoda? Bardzo życiowe pytanie ;) #fotel #fotelbiurowy #programista15k
Jonn - Od miesiąca szukam dla siebie fotela do pracy. Bardo trudne zadanie. Dostępnoś...

źródło: comment_1650009287Ghr0bIvFlCMMOu67f5LhDB.jpg

Pobierz
  • 22
@guria: to tak na szybko, chodziło mi dokladniej o Fotel ergonomiczny UNIQUE ERGOTECH wygląda niemalże identycznie jw. Osobiście miałem przyjemność sadzania dupy na wielu i jak dotąd ten był najwygodniejszy
@Jonn: Nowy Styl ma jeszcze model Intrata, który jest tak samo wygodny, ale ma klasyczny wygląd i kosztuje poniżej 2k.

* Xilium bazowy kosztuje mniej więcej tyle ile Intrata ze wszystkimi udogodnieniami (tj. podłokietniki w pełnej regulacji, dobry materiał, pełna regulacja siedziska - pochył..etc)
@barman84: Xilium także występuje z klasycznym oparciem. Cena jest drugorzędna dla mnie. Problem w tym że w moich okolicach nikt ich nie ma do sprawdzenia. Xilium z siateczką wygląda mega, ale czy jest tak wygodny jak Duo back? Raczej nie, ale się nie przekonam. Jeśli chodzi o siedzisko to piankę termoplastyczna robi robotę - trzeba tylko na nią czekać 3 miesiące (!).
@Jonn: Ergohumana mam w robocie jakoś nie przypadł do gustu, pewnie zależy od sylwetki, po długim szukaniu zaryzykowałem steelseries amia skórzanego używkę z allegro dla siebie i różowej, jest mega, polecam