Wpis z mikrobloga

Hej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drugi wpis powstawał w bólach – wybuch wojny totalnie zdemotywował mnie do dalszego kolekcjonowania, do tego doszło dużo pracy, która zajmowała całkiem spory kawałek czasu, który zostawał wolny, ale jednak po 3 miechach trzeba coś wrzucić, bo zakupy pojawiały się chociaż nie w takiej ilości w jakiej planowałem. Poczyniłem jednak dość znaczne zakupy w tym miesiącu więc kolejny wpis będzie zdecydowanie szybciej i przy okazji bardziej obfity.
Nie przedłużając – jedziemy xd

1. Buzz Świat Quizów – Buzza uważam za jedną z najlepszych gier imprezowych i aż ciężko mi uwierzyć, że po serii tytułów na PS2 i PS3 nie pojawiło się nic na PS4 – szkoda, bo gdyby trochę bardziej dopracować niektóre elementy (bo jednak często w finale nie wygrywa osoba, która przeważała całą rozgrywkę) to chyba grałbym w to bez przerwy xd
Samo wydanie jest kompletem, które jest coraz rzadsze to znalezienia – sam karton jest w całkiem niezłym stanie patrząc na to, że najczęściej takie elementy są wywalane po zakupie. Buzzery wszystkie działają, świecą i klikają – ale one słynęły jednak z jakości, której brakuje nowszym akcesoriom – tak do ciebie mówię dualsensie/joyconie

2. Dying Light Platinum Edition – ciekawa sprawa, bo do DL miałem chyba ze 3 podejścia przez ostatnie 6 lat i nie to, że gra mi się nie podobała, wręcz przeciwnie – ale zawsze coś mnie od niej odciągało. Chwała Bogu, że pojawiła się wersja na switcha, bo wręcz uwielbiam tę konsolę do ogrywania gier AAA third party – taki fetysz, bo totalnie nie przeszkadza mi słabsza grafika czy jakieś 60 fpsów. W grze jestem po wysadzeniu gniazda zombiaków w wieżowcu, gram sobie powoli i pyka mi się w to wręcz wybitnie :) Samo wydanie zawiera również mini artbook i jakieś chyba nalepki – serdecznie polecam.

3. Yuoni – szukałem jakiegoś horroru
a) japońskiego
b) strasznego
c) osadzonego w moich ulubionych latach 90
d) na nową generację
Mamy komplet Proszę Państwa! No – i nawet jeszcze tego nie odpaliłem XD obiecuję szybko się za niego wziąć!

4. Assasins Creed Valhalla – Dawn of Ragnarok
Valhalla bardzo mi się podobała, ogrywałem ją na premierę, chociaż jak każda gra Ubisoftu z każdą kolejną godziną coraz bardziej mnie nudziła, mimo wszystko z 60 h w niej spędziłem co jest bardzo dobrym wynikiem. Akurat minęły już 2 (o matko) lata od premiery więc idealnie odpocząłem od tego tytułu będąc gotowym na dodatek. I tutaj mamy coś ciekawegojeśli chodzi o wydanie – pomieszanie oldschoolu czyli czegoś co było zwane właśnie „dodatkiem” z nowomową DLC – ponieważ okej mamy fizyczne wydanie, ale nie zawiera ono płyty xD. Mamy pudełko, pocztóweczk i kod – ale chociaż będzie ładnie na półce się prezentować :D

5. Jurassic The Haunted – uwielbiam takie klimaty, wicie rozumicie – Park Jurajski,, Wędrówki z dinozaurami, Dino Crysis, stara i trochę zapomniana seria Carnivores czy Turok – Jurassic The Hunted to taki fpsik z dinozaurami, krótki i raczej słabo oceniany, ale ja lubię takie klasyczne strzelanki bez większej głębi. Sam tytuł jest dosyć rzadki i wyszedł ffizycznie tylko na rynek amerykański.

6. Yakuza Dead Souls – jestem jednym z 3 fanów Yakuzy w Polsce, ale ten tytuł kupiłem głównie do kolekcji, bo od jakiegoś czasu osiąga on coraz większe ceny. Ten udało się trafić stosunkowo tanio, bo w okolicach 230 zł. No i tyle, więcej nic o tym nie powiem, mariaż yakuzy z zombiakami wieje mi trochę Red Dead Redemption w tym samym nieumarłym klimacie.

7. Fear Files – z tym to jest dopiero ciekawa sprawa! Raz, że fizycznie tytuł nie pojawił się na PS3 tylko na xboxa, dwa kiedyś (czyli z 2 lata temu) kosztował jakieś 30 – 50 zł, natomiast ostatnio osiągał niedorzeczne ceny nawet ocierające się o 400 zł! Nie wiem czym to jest spowodowane, aczkolwiek się domyślam – gra trafia do wstecznej kompatybilności, to dla kolekcjonerów powoli staje się pocałunkiem śmierci (lub Neptuna – papa moskwa, papa suchy tyłek) – gry z backwardu często drożeją… A co do samego tytułu – polecam każdemu, bardzo lubię te dodatki i pewnie zagram w nie w najbliższym czasie – oczywiście po ukończeniu jedynki i ponownym przeżyciu zawału przy drabnie :)

8. Call of Duty Cold War – gra kupiona do uzupełnienia kolekcji, bo tytuł kupiłem na premierę na xboxa series x. Mimo fajnych patentów w tym wcieleniu go jeszcze raz nie ukończę.

9. Wiedza to potęga – kupiłem z myślą o grach na spotkaniach ze znajomymi, ale potem trafiłem Buzza. No i to by było na tyle :D

Kolejny wpis prawdopodobnie w maju :) Będzie parę petard xd

Pozdro
Mauser

Liczba sprzętu: 2
Tytuły na Playstation3: 8 +3
Tytuły na Playstation 4: 4 +1
Tytuły na Switch: +1
Tytuły na Playstation 5: +3
Tytuły na xboxa 360: +1

Łączna liczba zdobytych gier w 2022: 12+9=21

Poprzedni wpis: https://www.wykop.pl/wpis/63241807/hej-postanowilem-ze-zaczne-wrzucac-sobie-na-wykop-/

#konsole
#gry
#hobby
#playstation3
#playstation4
#playstation5
#nintendoswitch
#zmauseremprzezgry
#xbox360
Kar98k - Hej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drugi wpis powstawał w bólach – wybuch wojny totalnie zdemo...

źródło: comment_1650039047WJ8qqPcSvSs3Vf86XuUBsb.jpg

Pobierz
  • 2
@DurzyHarakter30: bardzo ciekawe i kozackie zbiory, same sztosy w sumie - tylko tego Bumblebee nie kojarzę niestety :) nie jest istotne czy jest skromna, ważne że daje satysfakcje jak sobie podchodzisz do półki i sobie na to spoglądasz, przynajmniej dla mnie jest to relaksujące :)