Wpis z mikrobloga

@Nizarlak_Horoszczanski: @swiadekkoronny: W grafologii nie chodzi o to, że każda litera ma być identyczna, czy podobna, tylko o to, że każdy powtarza charakterystyczne dla siebie szczegóły, wzorce których trzeba poszukać, a nie ma ich gdy porównamy teksty różnych osób.

PS tak, pierwsze A nieco naciągane, słaba rozdzielczość.
Pobierz
źródło: comment_1650117883izL6aoWQvaVp6bQ2EtB7Jj.jpg
@swiadekkoronny: miałem na studiach semestr grafologii i no nie jest to ta sama osoba która to pisała wszystkie listy, ale jest to też mała próbka, polecam patrzeć na litery P,R i Z, w każdym liście są pisane inaczej, pochylenia liter też są różne a każdy list też inaczej jest pisany niektórzy piszą prosto a u innych widać pismo falowane
no i oczywiście odstępy między literami
@elukubracja_depresji: właśnie o wzorcach pisałem, ja tak samo miszę 'A' + pewnie ze 40% populacji też, ++ciekawe, że z przedostatniego filmiku, który podałem 'A' jest inne.. luknij se ze 2 posty powyżej Twojego...

PS i ja nie twierdzę kategorycznie, że to Ty manipulujesz, bo ja zawsze jestem zwolennikiem 2,3 rozwiązań, z których wybieram najbardziej prawdopodobne..
czyli, że możesz być ludzikiem powielającym tylko przekazaną mu "wiedzę"¯\_(ツ)_/¯