Wpis z mikrobloga

Wiem z pierwszej ręki, że PKO BP jest bardzo wrogo nastawione do kryptowalut - pracownicy wypytują o krypto przy zakładaniu konta, bank blokuje przelewy na giełdę, robi duże problemy z odblokowaniem, mają tam nawet ludzi przeszkolonych do tego by wmawiać klientom że krypto to scam. Słyszałem, że w innych bankach również nie jest różowo. Gdzie w takim razie założyć konto? Możecie polecić jakiś bank, który jest przyjaźnie nastawiony do krypto lub przynajmniej nie rzuca inwestorom kłód pod nogi? Czy pozostaje mi tylko Revoult?
#kryptowaluty #banki #pytaniedoeksperta
  • 20
@lujemujedzikieweze: Ja mam millenium i polecam w sumie. Co prawda mi raz zablokowali ale po wizycie w oddziale „dali możliwość/pozwolenie - jak kolwiek to tłumacząc, pozwolenie na rok na obracanie krypto”. Wysyłam na binanca po 5-10tys i takie same przelewy przyjmuje na konto dolarowe i nie ma problemu
@lujemujedzikieweze: Mówili mi, ze to ich system blokuje jako „podejrzenie” , ze jest to nie autoryzowana operacja przezemnie. #!$%@?, ze potwierdziłem to w aplikacje i i tak zablokowało. Zwykle #!$%@? i skok na kasę nie na rękę jest bankom wypływ pieniędzy No ale co zrobisz
@lujemujedzikieweze: mbank za pierwszym razem jak wykryje może zablokować, potem podpisujesz oświadczenie do działu bezpieczeństwa, że jesteś świadomy i żaden oszust Cię nie wrobił na milionowe zyski i już nie robią problemów.
w mBank nie miałem problemu, wpłaty, wypłaty, przelewem i kartą do binance, kanga, coinbase

@mar-kar-583: nie doladowywalem gield kryptoo z mbanku, ale 2 razy mi konto zablokowali i pytali sie czy krypto kupuje przez revoluta:>
@k_x_p płaciłem kartą pod którą mam podpięte konto walutowe. 2000 euro jednym przelewem nie mogłem przesłać ale już dwa razy po tysiąc przyjęło bez problemu. Pewnie to przez limity na karcie.