Wpis z mikrobloga

kolejny model 1:18, tym razem używana Testarossa z Bburago, w towarzystwie mniejszej siostry z tej samej firmy - większa i bardziej "wypasiona" od A310 co kiedyś wrzucałem ;O trochę jest "naprawiona" ale nie za bardzo, może kiedyś ogarnę to lepiej


wołam @cugowski i @evolved bo jak pamiętam to chcieli więcej fotek - jak niepotrzebnie to z góry przepraszam

#modele #hobby #bburago trochę #chwalesie #gownowpis i #ferrari
SonyKrokiet - kolejny model 1:18, tym razem używana Testarossa z Bburago, w towarzyst...

źródło: comment_165013397653a4lE0wx9dIhdRkXtP9UP.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: It's beautiful :) Potrzebnie, potrzebnie wolales :D Jak bylem dzieciakiem to u wujasa bawilem sie jakims czerwonym ferrari. Jakos dwa lata temu probowalem sobie przypomniec jakie to bylo, zeby sobie kupic i mialem problem, bo nie bylem pewien. Nawet wyskrobalem zdjecie gdzie trzymam jakies ferrari, ale i tak przez slaba jakosc zdjecia nie bylem w stanie odczytac co to za model byl. I jak widzialem Twoja wczorajsza wrzutke bylem przekonany,
  • Odpowiedz
@SonyKrokiet: Jedno co mi nie pasuje to na zdjeciu z wczorajszej wrzutki widac silnik szary i plastikowy. A ja cos kojarze, ze w tym modleu z dziecinstwa silnik byl srebrny i metalowy. Bardziej podobny do silnika w 348 jednak w 348 nie pasuja mi felgi.
  • Odpowiedz