Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabeleczki, jak pamiętamy, zbiórka na leczenie rąk Tomka oraz zbiórka dla pana Krzysztofa, który robił misie zakończyły się wspaniałym sukcesem (). Jednak jest jedna zbiórka, która też została tutaj udostępniona doszła do 58% i utknęła. Chodzi o zakup auta przystosowanego do kierowania przez osobę niepełnosprawną dla młodego chłopaka. Piotrek po szczepionce w wieku dziecięcym zachorował na Heinego-Medina, co sprawiło że wylądował na wózku. Mieszka z rodzicami na wsi pod #warszawa i to auto jest mu potrzebne do usamodzielnienia się. Sama wpłacam na tę zrzutkę regularnie ale no 16.5k do oddania jeszcze nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może pomożecie, tak przy #wielkanoc albo po prostu długim weekendzie (ci nieobchodzący świąt)?

Albo chociaż plusik dla zasięgu ʕʔ?

Tutaj link do zbiórki :)

#pomoc #wykopefekt #siepomaga #zrzutka #niebieskiepaski #mirkupomusz #mirabelkopomusz #motoryzacja
  • 6
@Paula_pi: Ja właśnie też bardzo trzymam za niego kciuki i mam tę zrzutkę w zakładkach więc co miesiąc staram się dorzucić jakiś hajsik. Ta zrzutka pojawiła się w komentarzach do którejś z tych super udanych akcji na mirko (bodajże jakiś Mireczek zna osobiście tych ludzi). W każdym razie historia Piotrka bardzo mnie poruszyła, on prosi tylko o pomoc w usamodzielnieniu a kwota też nie jest jakaś powalająca. Zrzutka się kula ale